A9 E-TRON naujas AUDI lyderis


0

 
Tiesą sakant to ir reikėjo tikėtis. Visi artimiausi konkurentai sukruto po to, kai Mercedes paskelbė apie S-klasės šeimos plėtrą.

Audi A9 e-tron

2017-ųjų metų pradžioje Lexus žada pradėti naują flagmaną kupė LC, BMW patvirtino planus gaminti panašų automobilį. Visai neseniai savo viziją liuks – klasės sedano parodė Cadillac. Atėjo Audi eilė.
Kalbos apie naujo modelio pasirodymą, kuris užims aukštesnę vietą už A8 sedaną sklandė ilgą laiką. Teoriškai jis turėtų būti vadinamas A9. Ir tai tampa realybe. Audi vadovybė patvirtino tokio modelio išleidimą.
Čia nėra jokių prieštaravimų. Bendrovė surinko visus savo planus, jų pakanka, didelio visais ratais varomo elektrinio verslo klasės sedano gamybos pradžiai.

Audi A9 e-tron

Audi A9 e-tron

Audi A9 e-tron
Kaip pagrindas visiškai gali būti paimta Audi Prologue A9 koncepcija, parodyta Los Andžele dar 2014 m. Taip pat yra visus ratus varanti transmisija, kuri jau 2018 m. turėtų pasirodyti kartu su visureigiuQ6 e-Tron.

Audi A9 e-tron

Tai reiškia, kad A9 yra įrengti trys elektriniai varikliai, iš kurių vienas ves priekinę ašį, o kiti du – galinę. O 95 kilovatų ličio jonų baterija suteiks judėjimo spektrą 500 km.

Audi A9 e-tron

Be to, būtent A9 E-Tron automobilyje, kuris, logiškai ir turėtų taip vadintis, debiutuos autonominio” ketvirtojo lygio” valdymo sistema. Tai reiškia, kad žmogaus įsikišimo mašinai reikės tik labai intensyvaus eismo sąlygomis.

Audi A9 e-tron

Šiuo atveju trečias lygis, kuriam esant yra autonominio judėjimo galimybė greitkeliuose jau bus prieinama naujos, A8 vartotojams ateinančiais metais.

A9 E-TRON. Video

A9 E-TRON video


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments