Kaip išsirinkti gerą televizorių


0

Kaip išsirinkti gerą televizorių
Kaip išsirinkti geriausią?
Kaip nesuklysti renkantis televizorių
Kokį televizorių rinktis
Televizoriai: kurį rinktis
Pirkėjo gidas
Atėjęs į parduotuvę pirkti sau televizorių, žmogus pasimeta, pamatęs gausų pasirinkimą, įvairias kainas, kiekvieno modelio skirtingą funkcionalumą, dydį; ir kuris už kurį geresnis – klausimas labai keblus. Tad norime pateikti kelis patarimus, kaip teisingiau išsirinkti televizorių:
1 Pradėkime nuo ekrano dydžio. Viskas priklauso nuo kainos, kurią jūs galite sau leisti, nuo kambario dydžio. Bet čia yra tam tikra taisyklė – atstumas nuo žiūrovo iki ekrano, turi sudaryti trijų ekrano įstrižainių sumą.
2 Dabar renkame technologiją. Egzistuoja kelios technologijos: kineskopinė (seniausioji), skystųjų kristalų (palyginti nesena ir ganėtinai populiari), plazminė (labai populiari technologija, kuri pranašesnė už kitas savo vaizdo kokybe) ir projekcinė.
3 sekantis etapas – ekrano skiriamoji galia. Jei norite kokybiško vaizdo, reikia rinktis HDTV ekraną, kur yra daugiau pikselių, dėl ko, atatinkamai, geresnė ir vaizdo kokybė.
4 Įdėmiai rinkitės gamintoją. Stenkitės rinktis televizorių, pagamintą garsių gamintojų, kurių namų technikos produkcija jau seniai patikrinta ir gerai užsirekomendavusi. Tačiau, vien už prekės ženklą, permokėti neverta.
5 Renkamės televizoriaus prekybos vietą. Į šį klausimą taip pat reikia atsižvelgti rimtai. Tokią techniką reikia pirkti žinomose, patikrintose parduotuvėse arba internetinėje erdvėje.

Kokį televizorių rinktis

kaip išsirinkti gerą televizorių

Kaip išsirinkti gerą televizorių

6 Vaizdo kokybę tikrinkite prekybos vietoje ir nepasitikėkite aklai pardavėju. Paprašykite pardavėjo paruošti televizorių darbui ir, paėmę pultelį į savo rankas, išbandykite visas televizoriaus funkcijas ir vaizdo kokybę.
7 Nepamirškite nuodugniai patikrinti garsą. Jis turi būti skaidrus, gero tembro ir lengvai reguliuojamas pulteliu.
Jei pardavėjas – konsultantas pradės vardinti visas televizoriaus funkcijas, įdėmiai išklausykite ir pamąstykite ar visos tos funkcijos jums bus reikalingos. Kuo daugiau funkcijų – tuo aukštesnė kaina. Taigi, mokėti pinigus už tai, kas jums nereikalinga – ne verta.

Kaip nuraminti įsiaudrinusį vaiką?
Jeigu Jūs įpratę, kad televizorius veikia kaip fonas, Jums būtų geriau atsisakyti šio įpročio.
Kaip pasikelti sau nuotaiką
Muzika ir šokoladas beveik nepadarė jokio poveikio daugelio žmonių nuotaikai, alkoholis ir televizorius davė nedidelį pakilimą …

Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments