5 būdai apeiti internetinės svetainės blokavimą


0

Opera
Naršyklėje Opera yra integruotas VPN tai yra tokia technologija, kuri suteiks galimybę apsilankyti internetinėse svetainėse su kitos šalies IP adresu. Tai yra nemokama paslauga, vartotojų kiekis nėra ribojamas. Prisijunkite prie VPN ir saugumas įsitikins, kad pas jus yra įdiegta aktuali naršyklės versija. Šiems tikslams išmaniajame telefone galima naudoti specialią programą Opera, kurios klientas tiekiOS irAndroid.
Tor
Tor – anonimiška naršyklė, kuri naudoja kelis kodavimo skaičius ir tokiu būdu visiškai nuslepia duomenis apie žmogų. Čia taip pat nuolat keičiamas IP – vartotojo adresas, taigi pasiekti užblokuotas svetaines galima visada. Tor turi versijas pritaikytasWindows irmacOS.

Kaip apeiti puslapių blokavimą

kaip apeiti blokavimą

kaip apeiti blokavimą]

Proxy – serveriai
Jei jūs nenorite nieko siųstis, tokiu atveju galite naudoti proxy – serverius. Jie yra nemokami ir juos labai paprasta naudoti. Be to, proxy – serveriai atspindi svetaines nekonkrečiai, todėl jų naudojimas gali būti sudėtingas. Patys populiariausiProxFree irProxyweb.
VPN
Pasirenkant tarp proxy – serveriais ir VPN – serveriais reikėtų naudoti antrąjį variantą: jie geriau koduoja vartotojo duomenis ir puikiai užkraus internetinius puslapius. Be to, jos turi visas platformas: Windows, macOS, mobilias operacines sistemas ir naršyklių plėtinius. Tiesa, šie VPN – serveriai yra mokami. Tarp populiariausių sprendimų yraZenmate (€59.99 per metus/€7.99 per mėnesį) irTunnelBear ($60 per metus/$5 per mėnesį). Taip pat galima sukurti VPN – serverį (taip pat, mokamą).
Mobilios programos
Prie jau paminėtų programų galima paminėti ir kitas (Opera, Zenmate ir TunnelBear klientams) vertėtų žinoti tokią programą, kaipOrbot. Tai yra mobilioji naršyklė, kuri yra pritaikyta išmaniesiems telefonams su Android operacine sistema. Taip pat Tor turiiOS versiją.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments