Originali dovana mamai. Ką išrinkti?


0

Artėja šventė ir jūs turite puiki proga palepinti savo mamas, taip išreiškiant padėką už viską, ką kažkada mūsų mamos reiškė mums. Todėl, dėl dovanos mamai, reikia pasirūpinti iš anksto, bet ne tą pačią dieną, skubant, nupirkti banalią kosmetiką ar keraminę statulėlę.

Ir taip; į ką labiausiai reiktų atkreipti dėmesį, renkant dovanėlę mamai?

Praktinės dovanos turi būti nukreiptos į mamos buities darbų palengvinimą. Puikiai tam tinka įvairi virtuvinė technika, kaip virtuvės kombainas, duonkepė, garpuodis, sulčiaspaudė, fenas, lygintuvas, skalbimo mašina. Tikrosios namų židinio sergėtojos būna patenkintos dekoro elementais (laikrodis, šviestuvai, paveikslai, naminiai augalai…), tekstilės gaminiais (patalynė, minkšti pledai, pūkuoti rankšluosčiai, originalūs virtuvės įrankiai – staltiesės, servetėlės, griebtuvai ir pan). Taip pat labai svarbu turėti omeny mamos skonio ypatumus ir interjero stiliaus mėgstamas kryptis.
Originali dovana mamai

Su ypatingu dėmesiu reikia mamai rinkti veido ir odos kosmetiką. Ne tik todėl, kad įvairi kosmetika moterims – reikalas itin individualus, o antra vertus, užrašas ant pakuotės „raukšles naikinanti priemonė” , vargu ar nudžiugins mamą. Todėl apsiriboti reiktų aromatiniais aliejais, muiliukais, druskomis voniai ir kai kuriais kvepalais. Kaip alternatyva šios rūšies dovanoms, gali būti dovanų kuponas apsipirkimui kosmetikos parduotuvėje ar abonementas į grožio saloną.
Nuostabiadovana mamai bus šilti šalikai, skraistės, įvairūs aksesuarai, juvelyriniai papuošalai ir bižuterija.
Be abejo, mamą pradžiugins bilietai į teatrą ar koncertą, kur dalyvauja mėgstamas jos atlikėjas.
Atskirai norisi paminėti dovanas, kurias sukuriate savo rankomis. Jos nuo jūsų vaikystės džiugina ir šildo mamų sielas. Tai gali būti ir rankų darbo muilas, ir kažkoks mezginys, ir dekoratyvinė pjaustymo lentutė, ir originali žvakidė, ir paveikslas, ir daugelis kitų rankdarbių.
Neblogu papildymu gali pasitarnauti mamos mėgstami saldumynai originalioje pintoje vazelėje, gražiai įformintas tortas, vaisių rinkinys krepšelyje, kalendorius su šeimyninių nuotraukų koliažu ir taip toliau.
Geriausia dovana vaikui
Riedučiai vaikams

Ką padovanoti merginai, gimimo dienos proga
Dovana draugei


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments