Kaip išsirinkti rankinę. Moteriškos rankinės


0

Sudėtinga įsivaizduoti moters gyvenimą be tokio aksesuaro, kaip rankinė. Jai yra keliami patys įvairiausi reikalavimai: patogumas, grožis, funkcionalumas, stilingumas. Kaip tinkamai pasirinkti moterišką rankinę, kad ji idealiai papildytu moters įvaizdį, tuo pačiu būtų patogi ir madinga? Įmonės specialistai pateikia atsakymą į šį klausimą.

Moteriškų rankinių rūšys

Iš visos moteriškų rankinių įvairovės galima išskirti kelias pagrindines rūšis: kasdienines ir vakarinės.

Kasdieniniai modeliai

Tai rankinės skirtos kasdieniniam ėjimui į darbą arba į parduotuves, todėl yra labia didelės. Čia galima priskirti tokius modelius:

  • Portfelis (briefcase) – stačiakampio forma, trumpos rankenos, labai patogu nešti nešiojamą kompiuterį;
  • Kuprinė(backpack) – tvirtas audinys, du skyriai, ši rankinė dėvima ant peties arba nugaros. Gali būti moteriška arba sportinė.
  • Kupolo formos (dome) – kietas audinys, viršuje užapvalinta, trumpos apvalios rankenos;
  • Hobo – minkštas audinys, maišo forma, trumpa rankinė-grandinėlė.
  • Paštinukė (messenger) – oda arba minkštas odos pakaitalas, stačiakampio forma, ilgas, platus diržas vietoje rankenos, ji dėvima per petį.

Vakariniai modeliai

Vakarinės moteriškos rankinės labia dažnai yra nešamos į kiną, į šventinį vakarėlį, pasimatymą, restoraną. Taiga kokios būna moteriškos rankinės skirtos išeigai:

  • Delninukė – stačiakampė, be rankenų, pagal savo dydį ji yra panaši į piniginę. Gali turėti metalinį užsegimą arba užsegimą-voką. Medžiaga gali būti bet kokia, pradedant nuo atlaso ir baigiant reljefine oda;
  • Su ilgu dirželiu – maža, stačiakampė arba ovali, pagaminta iš tankios medžiagos. Įprastai ji yra dėvima ant peties. Rankinukas – minkštas audinys, pusiau apvali forma, yra rankenos-grandinėlės arba šilkinė virvutė. Gali būti papuošta akmenukais, siuviniais ir kristalais.

Kaip teisingai pasirinkti rankinę

Moteriška rankinė

Moteriška rankinė

Kaip pasirinkti moterišką rankinę

Kiekviena moteris privalo turėti mažiausiai kelias rankines, mažą vakarinę ir didelę kasdieninę. Jų pasirinkimo kriterijai šiek tiek skiriasi.

Kasdieninio modelio pasirinkimas

Kai atliksite pasirinkimą vadovaukitės keliomis taisyklėmis:

  • Rankinė turi būti patogi;
  • Ji turi būti tinkama pagal jūsų stilių ir spalvas.

Rankena

Iš karrto nuspręskite, kokia rankena jums yra reikalinga-ilga ar trumpa? Jei jūs dažnai vaikščiojate su vaikais arba jums patinka, kad rankos būtų laisvos, pasirinkite modelį su ilgomis rankenomis arba kuprinę. Rankenos ilgis taip pat priklauso nuo moters ūgio. Parduotuvėje išmėginkite modelius su įvairaus ilgio rankenomis ir pasirinkite tokį, kuris jums bus patogiausias.

Spalva

Daugelis moterų teikia pirmenybę juodai spalvai, tačiau tai ne visada pasiteisina. Pasirinkite tokią spalvą, kuri atitiktu jūsų spalvos tipą, tada bus pabrėžta jūsų akių ir plaukų spalva, taip pat ji turėtų harmoningai atrodyti su jūsų rūbų spalvomis. Pavyzdžiui, jei jūsų spalvos tipas-ruduo, geriausias variantas vyšninės, tamsiai-žalios arba rudo atspalvio aksesuarai.

Modelis

Modelio pasirinkimas priklauso nuo to koks yra jūsų gyvenimo būdas ir koks yra jūsų aprangos stilius. Sportiškoms moterims labiau tiks kuprinė, verslioms moterims geriau pasirinkti portfelį arba «dome». Yra ir universalūs variantai, pavyzdžiui, «hobo» puikiai atrodo su džinsais ir griežtais kostiumais.

Vakarinės rankinės pasirinkimas

Kaip pasirinkti gerą mažo dydžio moterišką rankinę, kad ji atrodytu elegantiškai ir puošniai? Jei jūs labai dažnai lankotės prabangiuose vakarėliuose, atkreipkite dėmesį į rankines ir delninukes. Delninukė iš gražaus audinio gali papuošti, bet kurį įvaizdį, jis atrodys šiuolaikiškai ir žavingai. Rankinė tai yra merginų pasirinkimas, kuris labai gražia atrodys prie klasikinio stiliaus suknelės. Jei rankinė jums reikalinga pasimatymams kavinėje arba parke, pirkite simpatišką modelį su plonu dirželiu.
Ir įsiminkite graži rankinė gali suteikti žavią išvaizdą net ir ne pačiai brangiausiai aprangai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments