Kaip išsirinkti ortopedinį čiužinį lovai


0

Iš visų, siūlomų šiuolaikinėje rinkoje čiužinių, geriausiais skaitomi ortopediniai.
Ortopedinis čiužinys – kas tai? Kame jų c, lyginant su tradiciniais modeliais? Kip išsirinkti „teisingą” ortopedinį čiužinį?
Ortopedinis čiužinys, tai čiužinys, skirtas tam tikrų kūno defektų gydymui arba jų kompensavimui po gydymo. Kadangi visų žmonių kūnai skirtingi, tai ir reikalavimai čiužiniui, kuris „kompensuos” kūno dalių ypatumus, taip pat turi būti skirtingi. Pavyzdžiui, čiužinys, komfortabilus stambiam pagyvenusiam vyrui, netiks subtiliam jaunuoliui ir atvirkščiai. Specialistai tvirtina: čiužinys negali būti ortopedinis aplamai; jis gali būti ortopedinis tik jums.
Į ką atkreipti dėmesį.

Kaip išsirinkti čiužinį

ortopedinis čiužinys

Kas yra ortopedinis čiužinys

Dydis turi būti toks, kad kojos nesiremtų į lovos kojūgalį. Todėl čiužinys turi būti ilgesnis už jūsų kūną – 20 cm.
Kietumas. Jei čiužinys bus jums per minkštas ar per kietas, tai jūsų stuburas bus neteisingai išlenktas, ir vietoje naudos, patirsite žalą. Bendros rekomendacijos tokios: sunkiems žmonėms, rekomenduojami vidutinio kietumo arba kietus čiužinius. Lengviems – minkštus. Čiužinį pratestuokite parduotuvėje; atsigulkite ant jo šonu ir paprašykite ko nors, kad įvertintų jūsų stuburo padėtį. Vaikams ortopedai rekomenduoja vidutinio kietumo arba kietus modelius, o pagyvenusiems žmonėms – geriau minkštus.

Čiužinio paskirtis ir jų rūšys

ortopedinis čiužinys

Ortopedinis čiužinys

Medžiagos ir užpildai. Rinkdamiesi ortopedinį čiužinį, jūs renkatės jį savo sveikatos naudai. Reiškia, ir medžiagų ekologiškumas jums turi rūpėti. Žinoma, natūralios medžiagos kainuoja brangiai, tačiau sveikata – brangiau.
Firma – gamintoja. Rinkdamiesi pigų, nežinomo gamintojo modelį, jūs stipriai rizikuojate. Geras ortopedinis čiužinys pigus būti negali; juk į jo kainą įskaičiuojamos natūralios medžiagos, metų – metais atliekami eksperimentai bei bandymai, brangiausi bandyminiai stendai ir tt.

Informacija apie ortopedinius čiužinius

Ortopedinis čiužinys

Ortopedinis čiužinys

Spyruoklinis ar vientisas? Čia jau jūsų ambicijų reikalas, kadangi ir vieni, ir kiti, puikiai palaiko kūno padėtį ir suteikia komfortišką miegą.
Daugiazoniškumas. Jei sutuoktinių svoriai ženkliai skiriasi, geriau rinktis čiužinį, su skirtingomis kietumo zonomis. Be to, gaminami ortopediniai čiužiniai su skirtingomis kietumo zonomis, pavyzdžiui – ties dubeniu, ties nugara, ties keliais ir pan.
Daugiasluoksniškumas sveikintinas, nes didelis sluoksnių skaičius, gerokai palengvina gamintojams, spręsti daugelį uždavinių.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments