Kaip įsigyti motociklą pigiausiai?


0

Žmonės norintis įsigyti motociklus sau ar artimiesiems, dažnai ieško galimybės sutaupyti. Ypatingai jei norimo pirkinio kaina siekia kelis tūkstančių eurų.
Jei jums tiks bet kokios kompanijos motociklas, geriausiai būtų apsilankyti viename iš oficialių prekybininkų salonų. Ten jūs turėsite galimybę įsigyti kokybišką motociklą, kuris tik ką nuimtas nuo konvejerio ir turi pilną paketą dokumentų su garantija. Tačiau reikia atminti, kad šiuose salonuose pardavėjas užsimetęs (10-20%) antkainį, nors permoka to tikrai verta.
Perkant motociklą iš privačių asmenų galima susilaukti netikėtų staigmenų, juk ne kiekvienas savininkas pasipasakos apie realų motociklo stovį. Be to pastaruoju metu padaugėjo irprekyba vogtais motociklais. Jei netyčia išaiškėtų, kad jūs nusipirkote būtent tokį motociklą, tai galite prarasti ir pinigus ir motociklą ir be to dar teks ilgai aiškintis su teisėsaugos organais apie tai kaip jūs šį pirkinį įsigijote. Štai kodėl reikėtu vengti pirkti motociklą pagal skelbimus laikraštyje už minimalią kainą.

Kaip išsirinkti ir pirkti motociklą

pirkti motociklą

Motociklo pirkimo ypatumai

Perkant motociklą iš rankų, reikia būtinai įsitikinti, kad dokumentų paketas yra pilnas ir tikras. Jei kas nors neatitinka, ar pardavėjas ko nors nežino, negalima pirkti šio motociklo. Pardavėjai dažnai dažo motociklus, klijuoja ar prikala kitų garsių gamintojų logotipus ir todėl tampa sudėtinga atskirti ar tai ne apgaulė ir ar motociklas originalus.
Yra dar vienas būdas pigiai įsigyti motociklą, tai yra technikos pirkimo pardavimo aukcionai internetinėse užsienio svetainėse. Kai kurie užsieniečiai parduoda motociklus tikrai pigiai, jei jūs susimokėsite už transportavimą. Šis būdas yra rizikingas ir čia reikės primokėti 30-50% neskaitant motociklo kainos.
Perkant motociklą aukcione, reikia atminti ir tai, kad pardavėjas gali talpinti į puslapį nuotraukas neatitinkančias realybės ir taip pat nesako visos tiesos apie transportavimo kainą. Po pravestų paskaičiavimų gali gautis taip, kad kaina bus tokia pati kokia būtų buvusi parduotuvėje.1


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments