Kaip įsidarbinti pardavimų vadybininku


0

Parduodama ir perkama viskas, o dar ir didžiuliais kiekiais. Taigi, pardavimų vadybininkai bus reikalingi visad. Bet ir pasiūla į šias vakansija ne maža; o ir atlyginimai – nuo 300, iki 2 000 eur. per mėnesį.
1 Atraskite savo stipriąsias puses – kokioje, būtent, srityje, jūs norite dirbti pardavimų vadybininku. Geriausiai, jei ši sritis atitiktų jūsų išsilavinimo bei profesijos kvalifikacijai ar bent būsimajai kvalifikacijai. Darbdaviai vertina, kada vadybininkas supranta, ką būtent, jis pardavinės. Žinant produkciją, jūs galėsite objektyviai ir suprantamai nušviesti pirkėją apie parduodamo produkto privalumus bei trūkumus.
2 Susikurkite reziume. Standartinis ID susideda iš: paso duomenys; duomenys apie išsilavinimą, įskaitant ir kvalifikacinius kursus; duomenys apie buvusią darbovietę (jei darboviečių buvę kelios, tai geriau nurodyti visas); papildomi įgūdžiai (užsienio kalbų mokėjimas, darbo kompiuteriu įgūdžiai ir pan.); jūsų stipriosios ir silpnosios pusės (kaip taisyklė, nurodomas komunikabilumas ir išsilavinimas. Apie silpnybes galima ir nutylėti). Jei sunku savarankiškai susikurti savo reziume, galite sekti internetiniais pavyzdžiais.
3 Įveskite paieškos sistemoje internete frazes: „pardavimų vadybininkas” , „darbo paieška” , „personalo agentūros” . Tokiu būdu jūs rasite kadrų agentūrų puslapius. Užsiregistruokite juose ir patalpinkite savo reziume. Kai kuriuose puslapiuose reiks tik užpildyti elektroninę formą, kuri bus pateikta registruojantis.

Pardavimo vadybininko profesija

Pardavimų vadybininkas

Pardavimų vadybininkas

4 Tuose pat puslapiuose įeikite į skiltį „Laisvos darbo vietos” . Pasirinkite dominančią jus profesiją „Pardavimų vadybininkas” . Jūs galite išfiltruoti vakansijos duomenis pagal veiklos kryptis (kosmetika, naftos produktai, maisto produktai, rūbai…). Nesidrovėkite siųsti savo reziumė visiems darbdaviams, kokius tik rasite. Vienas kuris – būtinai jumis susidomės.
5 Dabar prasideda sudėtingiausia – sudalyvauti pokalbyje. Kai gausite kvietimą pokalbiui, pasistenkite sužinoti, kuo, būtent, jums reiks prekiauti. Kruopščiai pasiruoškite pokalbiui, išgliaudenkite informaciją apie kompanijos produkciją. Kai atvyksite į pokalbį, elkitės, tarsi jau dirbate pardavimų vadybininku, o pokalbio metu, pardavinėjate savas paslaugas. Nesidrovėkite ir pagirti save. Įtikinkite darbdavį, kad jūsų paslaugos jam būtinos.
Jūsų ID, žinoma, bus svarstomas. Tačiau, būtent pokalbio turinys, bus pagrindu, ar bendradarbiaus darbdavys su jumis. Jei bus galimybė, paprašykite iš buvusios darbovietės rekomendacinio laiško.
Ne verta iš karto sutikti su darbdavio sąlygomis – paprašykite kažkiek laiko apmąstymui. Apsilankykite keliuose pokalbiuose su darbdaviais, kad lengviau būtų pasirinkti tinkamiausią darbo vietą.
6 Daugeliu atvejų, pardavimų vadybininkams reikalinga sanitarinė knygelė. Pasirūpinkite ja iš anksto. Prie to, pageidautina pereiti profilaktinę medicininę apžiūrą. Į vieną laisvą darbo vietą vadybininkams, prie gero atlygio ir geroms darbo sąlygoms esant, būna kelios dešimtys norinčių dirbti. Tokiais atvejais, laikas sprendžia viską; o sanitarinė knygelė ir medicininė pažyma – bus jūsų privalumu.
Atkreipkite dėmesį
Net jei pasiūlyme nurodytas amžius, tai su darbdaviu, daugeliu atvejų, galima sutarti, jei jūs viršijate amžiaus kartelę.
Naudingas patarimas
Jei skelbime nurodytas telefonas, tai geriau dar paskambinti, po savo ID išsiuntimo. Taip jūsų pasiūlymas neužsimes tarp daugelio kitų.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments