Kaip namų sąlygomis išvalyti žarnyną


0
Apie žarnyno valymą
Kodėl reikia valyti žarnyną
Užterštas žarnynas
Organizmo valymas namuose
Žarnyno valymas
Kaip valyti žarnyną nuo toksinų

Pagrindinė organizmo sistema, per kurią valosi organizmas – žarnynas. Normalu, kai jis išsituština vieną kartą per parą, geriausiai – ryte. Tokiu atveju, jo valyti nebereikia, kadangi su jūsų sveikata ir taip viskas tvarkoj. Tačiau, jei defekacijos procesas užsilaiko ilgiau, tada reikia atkreipti dėmesį į jūsų organizmo būklę. Tai pirmasis signalas jums, kad organizme vyksta tam tikri negatyvūs pokyčiai. Tokiu atveju, pirmoje eilėje, reikia padėti žarnynui išsivalyti.
Jums reiks:

  • Bio kefyro;
  • Produktų, turtingų ląsteliena;
  • Iškrovos dienų.
1 valykite žarnyną valomosiomis priemonėmis. Valymas klizmos principu, namų sąlygomis, kaip rekomenduoja daugelis liaudies medicinos specialistų, čia nepriimtinas. Tai labai sudėtingas rizikingas metodas, kuris turi būti atliekamas medicinos įstaigoje, specialaus personalo prižiūrimas. Klizmos pagalba jūs išplaunate ne tik ligas sukeliančius mikroorganizmus, bet ir naudingus organizmui. Tai gali privesti prie disbakteriozės ir kitų negalavimų.
2 Jūsų užduotis ta, kad išvalyti žarnyną natūraliu būdu. Todėl būtina kiekvieną dieną vartoti pieno rūgšties bakterijas, kurios būtinos jūsų imuniteto palaikymui ir sveikam virškinimui. Jūs galite jas vartoti vaistų forma arba valgyti daug rauginto pieno produktų.
3 valant žarnyną, kiekvieną rytą išgerkite bio kefyro. Jis turi būti geriamas ant tuščio skrandžio; tik tokiu būdu jis taps vaistu. Pusryčiauti galima tik po 40 – 50 minučių. Po tam tikro laiko, jūs pajusite norą apsilankyti tualete. Sekantys kefyro vartojimo laikai – 30 minučių iki pietų ir viena valanda po vakarienės. Laikantis tokio režimo mėnesį laiko, jūs gerai išsivalysite savo žarnyną.
4 Bevartojant rauginto pieno produktus, pakeiskite ir savo valgiaraštį. Jame turi daugiau atsirasti produktų, turinčių savo sudėtyje ląstelienos: daržovės, vaisiai, grūdiniai produktai, riešutai, saulėgrąžos. Ląsteliena aktyviai dalyvauja virškinimo procese, greitai šalindama iš organizmo nereikalingas medžiagas.
5 tam, kiekvieną rytą ar nakčiai, valgykite salotas iš tam tikrų produktų. Pavyzdžiui, naudingos salotos, vadinamos „šluota” . Jų paruošimui, paimkite vieną morką, vieną burokėlį, vieną obuolį ir vieną valgomąjį šaukštą rafinuoto aliejaus. Burokėlį išvirkite, o po to visus ingredientus sutarkuokite smulkia tarka ir įpilkite šaukštą aliejaus, viską sumaišykite. Skoniui pagerinti, įlašinkite kelis lašus citrinos sulčių. Įvairių salotų reguliarus vartojimas, išvalys jūsų žarnyną.

Kaip išvalyti žarnyną<

Kaip išvalyti žarnyną

Žarnynas

6 Norint paskaninti salotų mišraines, galima pridėti riešutų, džiovintų vaisių. Tai tik pagerins naudingąsias savybes.
7 Organizuokite iškrovos dienas. Vieną kartą į savaitę – to pilnai pakanka. Pavyzdžiui, 5 kartus į dieną, suvalgykite po 100 g suminkštintų džiovintų abrikosų. Puikiai valys jūsų žarnyną obuoliai. Tam per dieną reikia suvalgyti iki 1,5 kg trintų su odele obuolių, po 300 g, kiekvieną priėjimą.
8 Tokiu būdu, jūs galite daryti iškrovos dienas savo nuožiūra: vaisių – daržovių, kefyro, salotų ir tt. Bendras visų aprašytų metodų naudojimas, leis jums, be žalos organizmui, išsivalyti žarnyną.
Kaip atsikratyti nemalonaus kvapo iš burnos
Kaip išvalyti organizmą vandens pagalba.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments