Kaip išsirinkti portatyvinį kroviklį


0

Smartfono, planšetinio kompiuterio ar kitokio įrenginio, akumuliatorius visad nusėda pačiu reikalingiausiu momentu ir ne visada po ranka surasime elektros rozetę, į kurią galima būtų įjungti prietaisą pakrovimui. Tokioms situacijoms esant, egzistuoja portatyviniai krovikliai, kurių pagalba galima įkrauti akumuliatorių visur, kur pageidauji. Kuo jie skiriasi ir kaip išsirinkti portatyvinį kroviklį?
1 Pati svarbiausia techninė charakteristika portatyviniam krovikliui (jis dar vadinamas „PowerBank” ) – tai talpumas. Jis matuojamas miliamper – valandomis. Ir kuo jų daugiau – tuo geriau. Jei, tarkim, jūs naudosite šį prietaisą smartfono įkrovimui, pageidautina, kad kroviklio talpa, būtų dvigubai ar trigubai didesnė, už smartfono akumuliatoriaus talpą. Tai leis dvigubai ar trigubai pilniau užkrauti jūsų telefoną, kas labai svarbu kelionėje.
2 Tiesa, kuo didesnis portatyvinio kroviklio talpumas, tuo jis didesnis ir sunkesnis. Todėl, jei jums svarbus šis faktorius, ieškokitės optimalų balanso tarp kompaktiškumo ir miliamper – valandžių. Kai kuriems prietaisams, kaip mp3 grotuvams ar belaidėms ausinėms, didelės talpos krovikliai nereikalingi.

Kaip išsirinkti akumuliatoriaus kroviklį

Kaip išsirinkti portatyvinį kroviklį

Kaip išsirinkti portatyvinį kroviklį

3 Įkrovimo greitis taip pat gali būti skirtingas; jis priklauso nuo srovės stiprumo. Išsiaiškinkite, kiek amperų reikia jūsų aparato krovimui ir nepamirškite šio rodiklio, renkantis portatyvinį kroviklį. Daugeliui šiuolaikinių smartfonų, palaikančiųQuick Charge funkciją, reikalinga 1 ar net 2 amperų srovė. Tad, jei jūsų kroviklis kraus aparatą 0,5 A srove, krovimo procesas užsitęs.
4 Geriau turėti kroviklį, kuriame būtų ne vienas krovimo lizdas. Dažnai pasitaiko, kad vienu metu reikia užkrauti du, o kartais ir tris prietaisus.
5 kai kurie nešiojamieji krovikliai turi saulės bateriją, kuri leidžia jiems pasipildyti energija, esant toli nuo stacionarinių elektros šaltinių. Tačiau nereikia puoselėti vilčių, kad saulės baterija užkraus aparatą greitai. Jei poilsiausite kur nors gamtoje, pradėkite nuo to, kad padėti kur nors portatyvinį kroviklį, kad į jį kuo ilgiau šviestų saulutė.
6 Reikšmės pasirinkimui gali turėti indikatorių patogumas, korpuso dizainas, gamintojas ir įvairių papildomų funkcijų kiekis. Pavyzdžiui, kai kurie modeliai turi įmontuotas USB laikmenas, žibintuvėlius, kortelių skaitytuvus ir pan.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments