Kaip išsirinkti nerūdijančio plieno plautuvę


0

Kaip įrengiamos tokios plautuvės ir kokios jos būna? Kaip taisyklė, tokios plautuvės montuojamos į kokią nors virtuvinę spintelę, išpjovus stalviršyje angą, pagal plautuvės kontūrus ir tvirtinamos kabėmis, kurios būna prie rinkinio. Populiariausiomis skaitomos plautuvės, turinčios šone, taip vadinamą sparną, su banguotu paviršiumi, skirtu padėti išplautą indą ar vaisių, ar kokį nors kitą daiktą. Tai, tiesiog, patogu.
Tokių plautuvių darbinis lovys, sparno atžvilgiu, gali būti iš kairės ar iš dešinės pusės, priklausomai, kaip išsidėsčiusi santechnika ir vandens maišytuvas. Plačiai vartojamos ir plautuvės, turinčios du pagalbinius sparnus, bet tai jau ir užima daugiau vietos. Kiek rečiau, perkamos plautuvės, su dvigubu, darbiniu dugnu. Tačiau, išpopuliarėjus indaplovėms, pastarosios perkamos žymiai rečiau.
Nerūdijančio plieno plautuvės būna blizgaus ir matinio paviršiaus. Matinės gali būti įvairios tekstūros. Virtuvei tinka įvairūs variantai. Dabar prekyboje daugybė variantų ir atrinkti tai, ko būtent, reikia jums, ganėtinai sudėtinga. Ir su pasirinkimu – skubėti neverta. Svarbu, atrinkti tai, kas būtų gražu, patogu ir idealiai „įsipaišytų” į virtuvės interjerą.

Nerūdijančio plieno plautuvių kokybė

Plautuvės gaminamos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris naudojamas maisto ir medicinos pramonėje. Jis turi būti atsparus įvairių chemikalų poveikiui ir ant jo paviršiaus negali veistis ir daugintis jokie mikrobai.be to, jos puikiai apsaugotos nuo korozijos ir mechaninių poveikių. O ir estetinis vaizdas – patrauklus.
Kokius galima būtų įvardinti pagrindinius „nerūdijančių” plautuvių privalumus? Visų pirma – jos nėra brangios. Už mažus pinigus, dabar galima įsigyti gerą plautuvę. Jos atsparios kiek aukštai temperatūrai, tiek temperatūriniams kontrastams. Į ją galima statyti ir karštus indus, ir drąsiai pilti verdantį vandenį. Be to, jas labai patogu ir lengva prižiūrėti, jos nebijo netgi agresyvių cheminių medžiagų.
Trūkumai
Vienintelis jų trūkumas –triukšmas, gausiai pilant iš krano vandenį. Bet šiuo trūkumu pasižymi itin pigios, iš plonos skardos pagamintos plautuvės. Kokybiškesnės, šiek tiek brangesnės plautuvės, gaminamos iš storesnės skardos, padengtos specialia triukšmui atsparia danga, komplektuojamos su minkštais tarpikliais, skirtais tvirtinimui prie kažkokio korpuso. Tokie gaminiai tikrai „netriukšmauja” .


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments