Kaip mokytis anglų kalbą iš filmų


0

Filmai– puikus geros nuotaikos ir naujų žinių šaltinis. Būtent dėl to, jie ir yra vienas iš efektyviausių būdų, mokantis anglų kalbą. O kaip tai daroma, padės kai kurie paprasti patarimai.
Pradėkite nuo lengvos komedijos
Pirma, ką reikia padaryti – užsiėmimui pasirinkti įdomų filmą. Jei filmas nenuotaikingas, jūs negalėsite pilnai įsijausti į jo siužetą. Geru sprendimu gali tapti juokinga komedija ar nuotykių filmas, kurie greitai nuteiks jus pratyboms.
Nepamirškite apie subtitrus
Jei jūs iki tol niekada nematėte to filmo, žiūrėkite jį su angliškais subtitrais. Taip jūs lengviau adaptuositės ir greičiau pradėsite įsisavinti anglų kalbą, ją girdint.
Į kompaniją priimkite žodynėlį
Žiūrint filmus anglų kalba – tai tie patys mokslai, kaip ir be filmų. Todėl nepakenks žodynėlis, norint įsitikinti kai kuriais nesuprantamais žodžiais ar frazėmis. Dėka žodynėlio, jūs galėsite pilnai suprasti visas frazes ir nepasimesite siužete.

Anglų kalba

Kaip išmokti anglų kalbos

Užsirašykite nežinomas frazes
Labai efektyvus įrankis – užsirašyti į knygelę nežinomus žodžius, frazes bei išsireiškimus. Taip jūs greičiau įsiminsite, o taip pat galėsite sudėti žodžių derinius reikiama linkme, po filmo peržiūros (pavyzdžiui, sudaryti sakinius ir įvairias žodines manipuliacijas, nenukrypstant nuo kiekvieno žodžio prasmės). Nemokamai galima išmokti anglų kalbą ir žiūrint filmus internete.

Kokius filmus žiūrėti, mokantis anglų kalbą

Reiktų atkreipti dėmesį į kalbos lygio, kuria kalba aktoriai, sudėtingumą. Iškilus šiam klausimui, mums kilo noras parekomenduoti kelis puikius filmus.
„Malkolmas vidurinysis” . Šis filmas, ekspertų nuomone, tinkamiausias naujokams. Puiki pagrindinio herojaus dikcija ir nesunkus, nepainus siužetas, kurie padės jums įsijausti į filmo turinį.
„Seksas ir miestas” – dar vienas moteriškas serialas, kuriame humoras persipina su aistra ir santykiais. Trumpi dialogai, buitinės frazės – tai, ko reikia pradedantiesiems.
„Šrekas” – lengvas, juokingas animacinis filmas, su raiškia kalba ir trumpais dialogais.
„Karibų piratai” – nuotykių filmas, su gera humoro ir draivo doze. Be to, jame daug raiškių dialogų, kurie bus suprantami net ir naujokui.
Jeigu nežinojote, kaip mokytis angliškai, žiūrint filmus, būtinai pasinaudokite mūsų patarimais. Geras filmų pasirinkimas, naudojimasis subtitrų variacijomis, suteiks jums ne tik galimybę greitai išmokti anglų kalbą, bet patirsite nemažai gerų emocijų, nuo tų filmų peržiūros. Sėkmės jums.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments