Kaip įrengti vieno kambario butą?


0

Vienintelis kambarys bute turi savyje suderinti įvairias funkcijas. Ji tarnauja kaip svečių kambarys, valgomasis, miegamasis, vaikų kambarys ir kartais net pavirsta į namų ofisą. Šeimininkų užduotis-organiškai vienoje nedidelėje patalpoje sujungti visas šias roles, neatsisakius patogumo ir jaukumo.

Vieno kambario buto dizainas

Vieno kambario buto dizainas
Pasirinkdami vieno kambario buto aplinką, teikite pirmenybę kombinuotiems baldams. Pavyzdžiui, nedidelę studiją galima įrengti papildoma atlenkiama lova, kuri kai susideda įsideda į spintą. Vietoje didelio rašomojo stalo įsigykite patogų biurą, kuris taps tikru namų ofisu.
Naudokite, bet kokią laisvą erdvę. Po langu ir virš tarpdurio pritvirtinkite knygų lentynas, virš sofos padėkite lėlių kolekciją arba šeimos nuotraukas. Vietoje dekoratyvinių staliukų naudokite medines skrynias arba dėžutę su dangteliu-viduje galima saugoti žurnalus, pledus arba kitus nereikalingus daiktus, kurie turi būti po ranka.
Jei jūs turite vaiką, skirkite jam atskirą erdvę, kitu atveju žaislai ir vaikiški daiktai bus išmėtyti po visą kambarį ir taip sukurs nuolatinę betvarkę. Atskirkite dalį kambario lengva užuolaida. Kad sutaupytumėt vietos, vaikui užsakykite lovą-palėpę. Apačioje galima pastatyti stalą arba įrengti žaislų saugyklą. Pasirūpinkite geru apšvietimu, kad improvizuotas vaikų kambarys ne būtų per daug tamsus.

Nusipirkite stilingą užsklandą. Jei yra būtina ji uždengs išskleistą lovą arba nesutvarkytus daiktus, uždengs ryškią kompiuterio ekrano arba televizoriaus šviesą, o ir tiesiog papuoš patalpą.
Jei jūs domitės gėlininkyste, atkreipkite dėmesį į lubas. Pakabinkite dekoratyvinį vazona kaip galima aukščiau, o dekoratyvinių linijų šakoms leiskite apsivyti po tuščią lubų erdvę. Jūsų kambarys taps panašus į stebuklingą oranžeriją, o žalieji numylėtiniai iš savo šeimininko neatims erdvės.
Pasirinkdami spintas, teikite pirmenybę atviriems stelažams. Ant jų galima statyti knygas, gražius indus, suvenyrus, kolekcijas, kompaktinius-diskus ir kitus reikalingus daiktus. Smulkmenas sudėkite į dėžutes ir patalpinkite tuščiose lentynose-taip jie visada bus šalia.
Jei bute yra balkonas, pabandykite jį sujungti su kambariu. Apšiltinkite jį, apgalvokite šildymo sistemą. Šioje nedidelėje patalpoje galima įrengti jaukų miegamąjį, paauglio kambarį arba kabinetą. Atsižvelkite, kad toks pertvarkymas reikalauja specialaus leidimo.

http://www.youtube.com/embed/brA9msUXqxU?wmode=transparent&iv_load_policy=3&modestbranding=1&hl=lt&showinfo=0&fs=1&rel=0&ap=%26fmt=22″ frameborder=”0″ allowfullscreen>

Interjero spalvų derinimo taisyklės
Kuriant savo namų interjerą būtinai …

Kaip išsirinkti šaldytuvą virtuvei
Ir taip – jūsų senukas šaldytuvas …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments