OnePlus 5 Kinietišką flagmaną nukopijavo iš iPhone 7 Plus


0

Pirmieji naujojo kinietiško flagmano smartfono OnePlus 5 vaizdai, privertė Apple vartotojus bei gerbėjus, sunerimti. Aparatas pasirodė labai panašus į iPhone 7 Plus.
Kaip patikslina portalas 9to5google, atvaizduose matoma dviguba pagrindinė kamera, su identiška iPhone 7 Plus blykste ir analogiškomis anteninėmis juostomis, išdėstytomis viršutinėje ir apatinėje korpuso briaunose.

OnePlus 5

OnePlus 5

OnePlus 5

Garso perjungimo ir maitinimo mygtukai, o taip pat SIM kortelės lizdas, išdėstyti analogiškai, kaip ir iPhone. O ir OnePlus logotipas, esantis ant užpakalinės plokštės, esti ten pat, kaip ir įžymusis „obuolys” . Apple kol kas niekaip nereagavo į naujovę. Yra žinoma, kaip kompanija gan griežtai vertina bandymus nukopijuoti dizaino elementus (Apple kelis metus teisėsi su Samsung, dėl įtarimų nukopijuoti).
Smulkiau apie kinietišką antrininką bus aiškiau jau greitai: OnePlus prezentacija numatyta 20 birželio.
Flagmanas Samsung Galaxy S8 nugalėjo…Yra žinoma, kad dalis naujų pavyzdinių išmaniųjų telefonų Galaxy S8…
Internete pasirodė informacija, kad…Šis smartfonas neseniai apsišvietė GFXBench benčmarketo bazėje, kur buvo paviešintos…
Paviešintos naujojo flagmano Nokia 9…PanARMENIAN.net – Portalo FrAndroidžurnalistai sugebėjo pratestuoti naująjį flagmaną Nokia 9,…


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments