Kokią sofą išsirinkti, jei namuose gyvena katė


0

Daugelis mūsų mėgsta gyvūnus ir tie mūsų numylėtiniai, ilgam tampa mūsų gyvenimo palydovais. Naminiai gyvūnai daro mus geresniais, džiugina mus buityje, padeda įveikti negandas ir stresus.
Tačiau, nepaisant mūsų tarpusavio meilės ir pozityvių pojūčių, egzistuoja ir atvirkštiniai veiksniai – gyvūnus reikia tinkamai prižiūrėti. Ir dar – augintiniai ne visada moka atskirti gėrį nuo blogio, ko pasekoje, kenčia namų apyvokos daiktai, o ypač – baldai ir avalynė. Kas liečia pastarąją – reikia nepamiršti padėti į vietą, o baldus – į spintelę nesukiši.

Kas gresia baldams, jei namuose – naminiai gyvūnai

Šuneliai labiau mėgsta pagraužti kietąsias baldų detales, pagrinde, kojeles ir kampus, okatytės ir kačiukai – minkštuosius apmušalus… nors nesibodi ir pagaląsti savo nagučius į medines detales. Internetinės parduotuvės „stokdivanov.ru” tinklapyje vyksta išpardavimas, kur jūs galėsite išsirinkti minkštųjų baldų, skirtų įvairių gyvūnėlių laikytojams. O teisingai išsirinkti – jums padės parduotuvės konsultantai.
Vienu iš šios problemos sprendimų, galima pavadinti gyvūnėlių izoliaciją, nuo taip gundančių juos brangių mums daiktų. Bet tokiu atveju, jūs prarasite galimybę artimam kontaktui su numylėtiniu, šiltais žiemos vakarais.
Apsaugoti save nuo panašių nepatogumų galima. Tam tereikia, tik teisingai pasirinkti baldus. Pabandom išgvildenti šią problemą, su populiariausiu naminiu gyvūnėliu – kate.

Kokius minkštus baldus rinktis, kačių šeimininkams?

Kokius baldus rinktis, jei auginate katę

Kokius baldus rinktis, jei auginate katę

Šeimininkai seniai tas problemas žino – ant sofos apmušalų lieka daug kailio plaukelių. Jie susivelia į gumulėlius, prilimpa prie rūbų ir sukelia dar daugiau problemų.
Išeitis iš šios situacijos – pirkti sofą, aptrauktą tvirta, atsparia purvui, medžiaga. Tai gali būti dirbtinis zamšas, veliūras, flokas.
Dirbtinis zamšas lengvai valomas, atsparus drėgmei ir granuliavimui.
Veliūras – praktiška, vizualiai gražiai atrodanti ir nereikalaujanti daug priežiūros, medžiaga. Ne veltui dažnai taikoma automobilių salono apmušalams. O jo savybės – panašios į zamšą.
Floko apmušalai – tai medžiaga, jungianti grožį, su praktiškumu ir taip pat – ne imli teršimui. O pagrindinis privalumas tame, kad audinyje nėra apčiuopiamų kilpelių, už kurių galėtų užsikabinti katės nagiukai; o tai reiškia – ir draskyti jų – nėra prasmės.
Renkantis baldus, kai namuose katė, didelį dėmesį skirkite sofos spalvai. Kačių kailiuko šėrimasis – procesas nenumaldomas, todėl, nors ir nedidelis kiekis šerių, vis tiek bus matomas ant apmušalų. Tam, kad pamesti plaukeliai nekristų į akis, pasistenkite rinktis apmušimą tokios spalvos, kuri būtų panaši į jūsų augintinio spalvą. Ir nepamirškite reguliariai valyti gobelenus.

Video Kačių Ir Šunų Kova Už Lovos Ir Sofos

https://youtube.com/watch?v=YI2_Q95oP8U


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments