Kaip sumažinti krūtis namų sąlygomis


0

Absoliuti moterų dauguma visame pasaulyje svajoja apie gražią, standžią krūtinę, kuria galima būtų didžiuotis. Ir vis dėlto daug moterų nėra patenkintos savo biustu. Žinoma, daugumoje atvejų moterys galvoja, kad jų krūtinė galėtų būti truputėlį didesnė, nei yra. Bet ganėtinai dažnai sutinkama visiškai atvirkštinė situacija, kai per didelės krūtinės savininkė svajoja susimažinti ją bet kokiomis priemonėmis.

Ideali figūra

Ideali figūra
Visų pirmiausia, prieš ieškant tinkamo būdo susimažinti krūtinę namų sąlygomis, būtina suprasti, kas sąlygoja krūtinės apimtį. Didelė krūtinės išmiera gali būti sąlygojama trijų pagrindinių faktorių: figūros sandaros ypatybės, riebalų masės perteklius, arba pernelyg išaugęs pieno liaukų audinys.
Jei jūs neturite pernelyg matomo viršsvorio, o krūtinė atrodo neproporcingai didelė pagal kūno matmenis, tai jau yra priežastis apsilankyti pas endokrinologą. Gali būti, kad problema yra susijusi su hormonų disbalansu. Tik po eilės tyrimų gydytojas galės tiksliai pasakyti, ar tai tiesa ir, esant būtinybei, paskirti hormoninę terapiją, kuri sulėtins pieno liaukų augimą.

Jei su hormonų sistema viskas tvarkoje ir kūno sudėties savybės nereikalauja didelės krūtinės, tai galima problema yra riebalų kaupimąsis krūtinės srityje. Su šituo reiškiniu galima kovoti savo jėgomis, todėl krūtinės mažinimo operacija bus nereikalinga. Norint sumažinti krūtinės dydį, visų pirmiausia reikia sumažinti bendrą kūno svorį, kad riebalų sluoksnis būtų mažesnis. Gera naujiena, žinoma, yra ta, kad mažėjant kūno svoriui, moteriai pirmiausia sumažėja būtent krūtinės apimtis. Bloga naujiena yra ta, kad kurios nors konkrečios vienos kūno dalies apimties mažinimas – tai mitas, todėl pasiekti žymaus krūtinės mažėjimo rezultato galima tik sumažinus viso kūno svorį.
Be krūtinės mažinimo dietos, dar reikalingi ir fiziniai pratimai. Pačią krūtinę, tai yra treniruoti pieno liaukas visiškai beprasmiška, nes ten nėra raumenų. Vis dėlto, nuolat reguliariai treniruojant krūtinės muskulatūrą, pečių juostos, nugaros raumenis, krūtys taip pat pasitempia, tampa vis stangresnės ir kompaktiškesnės. Labai svarbu įsidėmėti, kad pratimų kompleksai turi būti įvairiapusiški, kad raumenys nespėtų priprasti prie fizinio krūvio. Net jeigu nėra galimybės lankytis sporto klube, prieš treniruojantis namuose patartina pasikonsultuoti su profesionaliu treneriu, kad jis sudarytų užsiėmimų programą ir parodytų teisingą pratimų atlikimo techniką.
Gražios krūtinės formos siekiant dietų ir fizinių pratimų pagalba, nereikėtų pamiršti ir apie kosmetines priežiūros priemones. Reguliarus maitinančiojo kremo, turinčio liftingo savybių, suteiks krūtų odai papildomą standumą ir kietumą. Ne mažiau efektingas yra povandeninis masažas su kontrastiniu dušu. Pakaitinės karšto ir šalto vandens srovės ne tiktai užgrūdins organizmą visumoje, bet ir padarys krūtinę daugiau patempta ir pakels aukščiau, kas vizualiai mažina jos dydį.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments