Kaip priklijuoti siurbtukus


0

Parduotuvėse vis dažniau atsiranda įvairiausi daiktai, kurie tvirtinami guminiais arba plastikiniais siurbtukais. Tai įvairiausios lentynėlės vonios kambariui ir virtuvei, ryškus, plastmasiniai kabliukai ir dar daugiau. Toks tvirtinimas atrodo gerokai elegantiškiau nei vinys arba varžtai. Tačiau praeina keletas minučių arba keltą dienų, ir graži lentynėlė su gražiu tvirtinimu atsiklijuoja nuo keraminės sienelės. Labai dažnai su šia problema susiduria ir akvariumų mylėtojai.

Jums reikės:

  • silikoninio hermetiko
  • muilo
  • polietileno lipnios plėvelės
  • vazelino
  • aštraus peilio arba skutimosi peiliuko
  • markerio

Silikoniniai siurbtukai

Silikoniniai siurbtukai

Instrukcija

1 Kai kurie siurbtukai turi gamyklinį išgaubimą – toje pusėje, kuri prilimpa prie plytelių arba akvariumo stiklo. Ją būtina pašalinti. Tai padarykite aštraus peilio arba skutimosi peiliuko pagalba. Išgaubą nupjauti reikia labai atsargiai. Įprastai jis yra tiksliai centre ir neleidžia lipikui gerai prilipti prie sienos.
2 Jeigu gaminio svoris yra nedidelis, paviršių galima sutepti vazelinu. Šiuo atveju siurbtukai laikysis, kaip ir lengvas akvariumo įrenginys. Pakankamai sunkesnėms lentynėlėms šio būdo geriau netaikyti. Vazelinas, šiuo atveju, atlieka hermetiko vaidmenį. Tokį būdą galima naudoti ir akvariume, ši medžiaga nėra kenksminga žuvims.
3 Įdėmiai apžiūrėkite dėžutės su lentynėlės turinį. Labai gali būti, kad kartu su siurbtuku, ten yra ir nedidelis polietileno apskritimas su klijuojama puse. Nuplaukite plyteles muilu arba skalbimo miltelių tirpalu ir leiskite išdžiūti. Pažymėkite vietas, kuriose tvirtinsite, pridėję lentynėlę arba kabliukus. Pažymėtose vietose priklijuokite polietileninius apskritimus. Prie jų priklijuokite siurbtukus.
4 Tarpines galima pasigaminti ir patiems, jeigu turite savaime prilimpančią plėvelę. Įprastai ji yra skirta laminavimui šaltuoju būdu ir parduodama interneto – parduotuvėse arba ten, kur parduodamos priemonės biurams. Jums reikės tiktai kelių centimetrų. Apveskite siurbtukus, iškirpkite reikalingo didžio skrituliukus ir priklijuokite prie sienos. siurbtukai priklijuoti prie tokių tarpinių, laikosi pakankamai ilgai, nenaudojant klijų.
5 Priklijuoti plastikinį arba guminį siurbtuką galima silikoninio hermetiko pagalba. Prieš tai plyteles nuplaukite su muilo tirpalu. Silikoninio hermetiko atskiesti nereikia, jis parduodamas tiesiog tūbelėse. Sutepkite juo jums reikiamą siurbtuko pusę ir sandariai jį prispauskite prie pažymėtos vietos. Silikonas puikiai laiko net ir pakankamai sunkius daiktus, tame tarpe ir patalpose, kuriose yra padidėjęs drėgnumas.

https://youtube.com/watch?v=F6vUaQoMCyg


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments