Dovanos merginai gimtadienio proga


0

Materialines dovanas, kurias galima nupirkti, ypatingai nesistengiant ir be sąžinės graužimo. Bet daugumoje pirktinės dovanos nėra taip brangios, kaip pagamintos savo rankomis; o dar brangesnės, kai padovanojamos emocijos ir įspūdžiai. Bet apie tai kiek vėliau. Dabar – materialinių dovanų sąrašas.
1. Visos merginos mėgsta gražius ir geidžiamuspapuošalus. Žiedai, auskarai, karoliai, apyrankės ir kiti juvelyriniai dirbiniai, su brangakmeniais, rubinais, deimantais. Auksiniai ir sidabriniai dirbiniai. Todėl, jeigu jūs turite tokias galimybes, jūsų moteris bus labai patenkinta. Atkreipkite dėmesį į tai, ko merginai trūksta. Jei ji turi įvairių žiedų ir auskarų, padovanokite kažką kita. Ir atvirkščiai, jei jinai nieko tokio neturi ar auskarai susidėvėję, pigūs, reiškia – reiki tokį arsenalą papildyti.
2.Gėlės. Padovanokite merginai puokštę, būtent iš tiek, iš tokių gėlių, kurias ji mėgsta. Paklauskite jos draugių, artimųjų, kokios gėlės jai labiausiai patinka. Išskirtiniu atveju, paklauskite jos pačios. Siurprizo, tiesa, jau nebebus, bet tai geriau, negu neįtaikyti pagal skonį visiškai. Yra moterų, kurios alpsta nuo rožių, o kitos rožėms visiškai abejingos. Būtent todėl reikia įteikti ne puokštę gėlių, o puokštę iš mėgstamiausių rožių, lelijų, gerberų ar pan. Lygiai tas pats liečia ir gėlių kiekis puokštėje, ir spalvos. Yra mėgstančių vieną žiedą, o yra – kurioms patinka prabangi, didelė puokštė, kur ir 100 rožių per mažai. Todėl, artėjant šventei, geriau iš anksto susižinoti, ko gi jūsų damai reiktų.
Dovana mylimajai

3.Atvirutė. Svarbiausia atvirutėje – nebūti banaliu. Nedovanokite atvirutės su jau atspausdintu pasveikinimu. Nupirkite gražią, bet su tuščia vieta jūsų tekstui. Parašykite kažką nuoširdaus, kad merginai būtų malonu. Tik vėl reikia vengti banalumo: „su gimtadieniu, linkiu sveikatos, laimės…” . čia reikia išradingumo, poetiškos sielos. Jei trūksta fantazijos, tame padės daugelis literatūros žinovų, kad ir paprasta literatūros mokytoja. Tik nepamirškite pasirašyti: „kiškiukui – nuo tavo kačiuko” ar kažką panašaus. Pavyzdžiui, jūs žinote, kad mergina nori kažkur įstoti studijuoti ar įsidarbinti. Tai ir palinkėkite šito noro išsipildymo. Kai visa šita sugalvoji pats, garantija, kad daugiau niekas tokio sveikinimo nepakartos. Kiti įteiks paprastas, banalias atvirute, o jūs – savas, išskirtinis.
4.Įvairūs niekučiai. Rankinė, paltas, gražūs batai, diržas kažkoks, palaidinukė ar net brangūs apatinukai. Jeigu žiema – kažką šilto, jei vasara – kažką lengvo, stilingo. Suknelę, sijoną, šalikėlį… viską, ko tik reikia; svarbu, pagal dydį ir stilių.
5. Naujo modeliotelefoną ar aksesuarą prie jo. Galite padovanoti planšetę ar elektroninę knygą, nešiojamą kompiuterį, televizorių, jei esami jau nusenę. Jūs turite žinoti, ko merginai reikia.
6. Emocijos ir įspūdžiai. Suorganizuokiteromantinę vakarienę ar vakarėlį – siurprizą. Pakvieskite jos draugus ir artimuosius. Leiskitės į kelionę, nors ir vienai dienai. Svarbu – atitrūksite nuo kasdienės rutinos, atsipalaiduosite, pakeisite aplinką. O tai visada malonu. Pakvieskite į kiną, teatrą, restoraną, ledo ar boulingo areną. Svarbu – pasiekti tikslą – įspūdžių. Tai bus viena geriausių dovanų merginai, gimtadienio proga.
Geriausia dovana vaikui
Riedučiai vaikams
Originali dovana mamai. Ką išrinkti?
Dovanos


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments