Kaip pasisiūti šlepetes?


0

Apie namų avalynės reikalingumą net neverta, jos svarbą mūsų kasdieniniame gyvenime sunku įvertinti. Kaip malonu yra užsidėti mylimas šlepetes po maudynių vonioje. Jas perkant svarbiausias kriterijus yra patogumas, o į jų išvaizdą labai retai yra kreipiamas dėmesys: juk naminė avalynė yra avima tik namie. Būtent todėl jas galima susisiūti namų sąlygomis ir be jokių ypatingu finansinių išlaidų.
Jums prireiks

 • -drapo, įtempto aksomo arba odos
 • – klijų(pavyzdžiui, Momento)
 • – siūvimo įrankių
 • Išskirtinės šlepetės

  Išskirtinės šlepetės

  Patarimas kaip pasisiūti paprastos šlepetės

  Tokio rankdarbio privalumas: sutaupyti pinigai ir galimybė susisiūti tokį daiktą, kuris jums reikalingas. Toliau viskas priklauso tik nuo jūsų skonio ir fantazijos. Pačias paprasčiausias šlepetes gali pasisiūti kiekvienas. Tiks bet kokia medžiaga ir galbūt net jau senai dulkanti jūsų spintoje. Tam, kad padengtume viršutinę šlepečių dalį jums prireiks drapo, įtempto aksomo arba odos. Galima naudoti ir plonesnes medžiagas: jas paprasčiausiai reikia padėti keliais sluoksniais ir atidžiai pradygsniuoti, kad būtų tankiau.
  Apatinę dalį(padą) geriau pagaminti iš senų rankinių arba batų odos. Jei norite į šlepetes galite įdėti vidpadį iš veltinio arba drapo. Išsikirpkite tik dvi detales: viršaus detalę ir apačios(padas), siūvant yra svarbu individualus kojos dydis.
  Išsikerpam detales pagal išdirbtos medžiagos iškarpas. Pradžioje apdirbam vršaus detalę( ji atrodo kaip pusrutulis), dėl grožio ją galima papuošti stilingais pūkeliais. Toliau-apačios detalė,iškerpam padą ir priklijuojam su stipriais klijais( pavyzdžiui «Momentu»), kad būtų patogiau susiūti.
  Dabar galime sujungti viršaus ir apačios detales. Kad atrodytu gražiau galima siūlę padaryti oda arba storu siūlu, siūleliu. Kitą šlepetė gaminama pagal tą patį principą, bet nepamirškite, kad siūvant visos detalės turi atrodyti taip pat kaip pirmoje šlepetėje.
  Štai jau ir pagamintos naminės šlepetės, be jokių išlaidų. Tam, kad jas papuoštumėt galite pasidaryti siūvimą dygsniais, priklijuoti paveikslėlių. Tai jau skonio reikalas. Svarbiausia, kad pas jus gautusi tokios šlepetės, mkurias malonu avėti. Taip pat prisiminkite, kad tokia nepretenzinga saviveikla-puiki(nors ir nerimta) dovana.

  http://www.youtube.com/embed/VYTndV13lP4?feature=oembed&vq=hd720&wmode=transparent&iv_load_policy=3&modestbranding=1&hl=lt&showinfo=0&fs=1&rel=0&ap=%26fmt=22″ frameborder=”0″ allowfullscreen>


  Like it? Share with your friends!

  0
  eKaip

  0 Comments