Kaip pasisiūt ortopedinę pagalvę


0

Ir kam gi nesinori pabudus po miego jaustis sveiku ir pailsėjusiu, nejausti nugaros ir kaklo skausmų? Tikriausiai tai norisi visiems. Išeitis iš šios situacijos yra – tai ortopedinės pagalvėlės naudojimas. Pagrindinai, ji yra naudojama kaklo srities stuburo dalies susirgimų profilaktikai. Ortopedinė pagalvė yra dvipusė ir ja gali naudotis įvairaus amžiaus, ūgio ir svorio žmonės. Pasiūti tokią pagalvę labai paprasta. Jos sukūrimas suteiks jums daug malonumo ir neužims daug laiko.

Jums reikės:

  • audinio
  • sagų arba užtrauktuko
  • užpildymo
  • siūvimo reikmenų

Kaip pasisiūt ortopedinę pagalvę

Ortopedinė pagalvė

Instrukcija
1 Apsispręskite dėl pagalvėlės stiliaus. Įprastai ortopedinė pagalvėlė siuvama įvairaus didžio volelio formos. Tokių ortopedinių pagalvėlių privalumas yra tame, kad pagalvėlė labai greitai priderina pagal jūsų pozą ir kūno formą. Apžiūrėkite ir pamatuokite pagal save pramonines, ortopedines pagalvėles ir apytiksliai įvertinkite jos dydį. Jeigu jūsų galvai lengva ir patogu, reiškia, dydis jums yra tinkamas. Orientuodamiesi į tai, jūs galėsite parinkti savo būsimosios pagalvėlės dydį.
2 Išsirinkite pagalvėlei tinkamą audinį. Pageidautina, kad tai būtų natūralūs audinys, malonus jūsų kūnui. Padarykite pagalvėlės iškarpą tos formos, kuri jums labiausiai patinka. Interneto erdvėje yra daugybė tinklapių, kurie siūlo įvairiausių pagalvėlių formų iškarpų, kurias galima atsisiųsti, jeigu norite, galite jomis pasinaudoti.
3 Paimkite volelio iškarpą ir uždėkite ją ant pasirinkto audinio. Būtina palikti du centimetrus užlenkimui siūlėms. Iškirpkite dvi detales. Sudėkite išorinės pusės detales į vidų. Ruošinius susiūkite iš trijų pusių pilnai, o ketvirtąjį palikite prikimšimui. Jeigu norite, galima prie likusios pusės prisiūti užtrauktuką arba sagas, tam, kad butų galima pakeisti arba papildyti pagalvėlės turinį. Išverskite į gerąją pusę.
4 Prikimškite pagalvėlę užpildu. Pramoninės gamybos ortopedinės pagalvėlės ir užpildomos lateksu, viskoelestinėmis putomis arba polistirolu. Namų sąlygomis gali pripildyti grikių lukštais, kurie suteiks masažo efektą jūsų kaklui ir pasitarnaus jūsų sveikatai ir geram miegui.

Ortopedinė viskoelastinė pagalvė

Ortopedinė viskoelastinė pagalvė

5 Pasiūkite pagalvei nuimamą užvalkalą. Tai praktiška ir gražu. Išorinę pagalvėlės dalį jūs galite apiforminti pagal savo skonį. Tai gali būti dekoratyvinė aplikaciją iš skirtingų spalvų ir faktūros audinio gabaliukų, arba paveiksliukas, perkeltas ant audinio. Kaip atrodys jūsų nauja, ortopedinė pagalvėlė, priklausys tiktai nuo jūsų fantazijos ir darbščių rankų.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments