Kaip nuo rūbų pašalinti lūpdažio dėmės


0

lūpų dažų dėmė
Kaip naikinti dėmes
Kaip išvalyti dėmes
Lūpdažiu dėmių valymo būdai
Kaip pašalinti dėmes
Jei drabužius išsitepei lūpdažiu
Kaip nuo rūbų pašalinti lūpdažio dėmės. Lūpų dažai puikiai atrodo ant moters lūpų, bet ne ant rūbų. Tačiau kartais jau taip nutinka, kad netyčiom, lūpdažio papuola ir ant rūbų. O kaip tokią dėmę pašalinti, žino ne visi. Atsiminkite kai kuriuos metodus, kurie padės jums susitvarkyti greitai ir efektyviai.
Pirma, ką turite išsiaiškinti, tai iš kokios medžiagos pagamintas jūsų rūbas. Pasižiūrėkite į etiketę. Kadangi kai kurie audiniai pernelyg „kaprizingi” , gali tekti atiduoti į cheminę valyklą, kad nepažeisti medžiagos struktūros.
Atkreipkite dėmesį, kad lūpdažiai gaminami aliejų ir riebalų pagrindu, todėl, valant dėmes, reiks panaudoti priemones, kurios skiedžia riebalus.
Sėkmingo dėmės pašalinimo sėkmės esmė tame, kad kruopščiai valyti dėmę nuo kraštų centro link. Štai keli būdai:

Kaip pašalinti lūpdažio dėmės

Kaip pašalinti lūpdažio dėmės

Kaip nuo rūbų pašalinti lūpdažio dėmės

Alkoholis
Pabandykite alkoholį, bet netrinkite energingai, nes galite padidinti dėmės lokalizacijos ribas. Tiesiog paimkite švarią, baltą nosinaitę ar servetėlę, pamirkykite ją degtinėje ar spirite. Švelniai trindami, stebėkite, kaip dėmė nyksta.
Skystas muilas
Kitas metodas, naikinant lūpdažio dėmes namų sąlygomis – skystasis muilas, kuris šalina riebalus. Pirmiau uždėkite šiek tiek muilo, palaukite 10 minučių, o po to atsargiai pradėkite trinti nuo plėmo kraštų, centro link.
Amoniakas
Pirmiausiai pabandykite, kiek tai įmanoma, paplauti dėmę vandeniu. Po to paimkite vatos tamponą, sumirkytą amoniaku ir uždėkite ant dėmės. Po to, kai dėmė ims nykti, išskalbkite rūbą rankomis, šiltame vandenyje su muilu.

Plaukų lakas

Plaukų lakas – senas triukas, kurį naudoja ir vyrai, ir moterys. Reikia apipurkšti ar apšlakstyti dėmę plaukų laku ir palikti 10 – 15 minučių. Daugeliu atvejų pakanka tą vietą atsargiai patrinti servetėle, sumirkyta šiltame vandenyje ir dėmė išnyksta.

Kaip pašalinti nuo spuogelių likusias žymes
Kaip pašalinti nuo spuogelių likusias žymes. 1. Neteisingas sunkios lėtinės ligos aknės gydymas palieka veide smulkias dėmeles, randelius …
Kaip pašalinti ant lubų esančias sijas?
Neretai, perkant butą arba namą, ant lubų galima aptikti neobliuotas sijas, kurios gadina visą išorinę kambario išvaizdą. Žinoma, galima pabandyti rankomis.

Kaip pašalinti vašką iš plaukų
Kaip pašalinti vašką iš plaukų. Vaškas plaukams yra nepakeičiama plaukų formavimo priemonė. Net ir pačius nepaklusniausius plaukus, panaudojus vašką …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments