Kaip įrengti treniruoklių salę savo namuose


0

Nusprendus įrengti savo namuose treniruoklių salę reikėtų neužmiršti higienos normų, treniruočių komforto ir saugumo.
Netiktų treniruoklių salę įkurti namo rūsyje ar mažame koridoriuje. Jei turite butą, geriausia kampelį fitnesui surasti prie didelio lango ar lodžijoje. Privačiame name tam rasti vietą yra daug lengviau – tai gali būti mansarda, holas arba vieta atvirame ore.
Būtų naudinga treniruoklių salėje patalpinti televizorių su interneto prieiga. Pageidautina, kad patalpa turėtų oro kondicionavimo ir šildymo sistemas, kad būtų įmanoma reguliuoti temperatūrą.
Sportuojant yra labai svarbu prisiminti treniruočių saugumą. Būtina, kad treniruokliai būtų išbandyti kokios nors nesusijusios įmonės, kad būtų galima neabejoti jų kokybe. Be to, neprošal būtų įsigyti sportinius kilimėlius.
Rekomenduojame statyti treniruoklius ant lygios dangos ne arčiau kaip 1 m iki sienų. Pakabinami treniruokliai tvirtinami tik prie atraminių sienelių. Durų angas naudoti šiuo tikslu yra griežtai draudžiama.

Sporto salė namuose

treniruoklių salę savo namuose

Sportas namuose

Patalpos temperatūra neturėtų viršyti 15°C, taip pat būtina laikytis nustatytų vėdinimo ir apšvietimo reikalavimų.
Ypatingą dėmesį reikėtų skirti kokybiškam sporto įrangos montavimui. Ji gali būti tvirtinama dviem būdais: prie sienos bei tarp grindų ir lubų.

Kaip treniruoti ištvermę dviratininkams?Lengvai išlaikyti puikią kūno formą

Taip pat yra svarbu atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių gaminama įranga. Negali būti specifinio kvapo, liesti dangą turi būti malonu.
Jei treniruokliai įrengti bute, geriausia juos statyti prie didelio lango. Būtų patogu atskirti sporto zoną nuo pagrindinio kambario interjero kokia nors širma ar sienele. Galima ir nedalinti kambario į atskiras zonas, bet parinkti tokius interjero elementus, kurie derėtų vienas su kitu. Tam puikiai tiks šiuolaikiniai baldai, dideli veidrodžiai ir kiti elementai.
Šiuo metu labai populiarūs yra mažiems vaikams skirti sporto kompleksai, padedantys fiziniam ir intelektiniam vaiko vystymuisi. Tačiau dauguma treniruoklių visgi yra universalūs, tinkantys ir vaikams, ir suaugusiems. Taigi šiais laikais populiarus sveikos gyvensenos siekis yra prieinamas bet kuriai amžiaus grupei.

Kaip greitai bėgti 3 kilometrus Bėgimas skaitomas prieinamiausiu sportu


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments