Kaip padaryti garbanas su plaukų tiesintuvu


0

Žavingos garbanėlės, kurios suteikia įvaizdžiui romantiškumo, galima padaryti ne tik suktukų ir plaukų žnyplių pagalba. Norėdami sukurti tokią šukuoseną profesionalai jau seniai naudoja plaukų tiesintuvus, kuris leidžia suformuoti įvairaus didžio ir formos garbanas.
Jums reikės

  • šampūno
  • rankšluosčio
  • plaukų džiovintuvo
  • plaukų tiesintuvo
  • apsaugos nuo karščio priemonės
  • plaukų vaško
  • plaukų šepečio
  • plaukų lako

Kaip susigarbanoti su tiesintuvu gražias garbanas

Kaip susigarbanoti su tiesintuvu gražias garbanas

Instrukcija kaip susigarbanoti plaukus

1 Išsiplaukite galvą įprastu šampūnu, jeigu reikia pasinaudokite nuplaunamu balzamu. Po to nusausinkite plaukus rankšluosčiu ir kruopščiai juos išdžiovinkite plaukų džiovintuvo pagalba arba natūraliu būdu. Švarių sruogų dėka, jūsų šukuosena gausis lengva ir tvarkinga. Be to, garbanoti plaukus tiesintuvo pagalba, rekomenduojama tik sausus plaukus, kitaip galite lengvai sugadinti savo ševeliūrą.
2 Užtepkite ant plaukų nuo karščio apsaugančią priemonę, norėdami juos apsaugoti nuo aukštos plaukų tiesintuvo temperatūros. Po to paimkite šiek tiek vaško plaukams formuoti, ištrinkite jį delnuose ir užtepkite ant sruogų, kad būsimos garbanos išsilaikytų kiek tik įmanoma ilgiau. Vašką taip pat galima užtepti ir jau ant sugarbanotų plaukų. Šiam tikslui reikia pirštą sutepti priemonėje ir užvynioti ant jo jį garbaną.
3 Nustatykite tiesintuvą ant reikiamos temperatūros, atsižvelgdami į plaukų struktūrą. Ploniems ir nusilpusiems plaukams tiks nelabai aukšta temperatūra, o storus plaukus geriausiai garbanoti esant
200 o С temperatūrai.
4 Kruopščiai iššukuokite plaukus ir padarykite sklastymą reikiamoje vietoje. Nuo ševeliūros atskirkite nedidelę sruogą, suspauskite ją tiesintuvu, atitraukus nuo šaknų 5 cm, o po to greitai užsukite sruogą ant prietaiso. Po to tolygiai perbraukite tiesintuvu žemyn, lygiai taip pat kaip ir tiesinant plaukus.

Plaukų bangavimas

Plaukų bangavimas

5 reikiamu būdu sugarbanokite visus plaukus, o po to apipurkškite šukuoseną laku, norėdami sutvirtinti rezultatą. Garbanų iššukuoti šepečiu negalima, kitaip jie praras savo formą. Tačiau jūs galite atsargiai juos patvarkyti rankomis.
6 Pasinaudokite kitu, daug lengvesniu būdu. Tam nuo bendrų plaukų masės atskirkite ploną sruogą ir susukite ją į virvę. Lėtai per ją perbraukite tiesintuvą nuo viršaus į apačią, palaikydami porą sekundžių, o po to atleiskite. To pasėkoje jūs gausite labai gražias, spiralines garbanas, nors ir ne tokias lygias, kaip panaudojant pirmąjį būdą.
Kaip atkurti sudegintus plaukus?
Sudeginti plaukai reikalauja drėkinimo ir atkūrimo
Kaip pakeisti plaukų augimo kryptį
Jeigu jūsų plaukai šiurkštūs ir nepaklusnūs, juos bus …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments