Kaip padaryti apšildymą poliuretano putomis


0

Nuosavo namo apšildymą, savininkai gali rinktis iš įvairių būdų, priklausomai nuo savo skonio ir piniginių galimybių. Vienas iš labiausiai paplitusių būdų gyvenamojo namo sienų šildymas – purškiant specialią sudėtį” vadinamą poliuretanu.

Kodėl verta šiltinti poliuretano putomis

Taikyti putų poliuretaną šilumos izoliacijai privačiose statybose pradėta ne taip seniai. Medžiaga turi daug gerų eksploatacinių savybių – tai mažas šilumos laidumas, puikus sukibimas su paviršiumi, ir plyšių užpildymas, nepriklausomai nuo jų dydžio, o taip pat mobilumas – pradinė poliuretano forma yra putos. Transportuojant jis užima labai mažai vietos, o tai sumažina pristatymo išlaidas.

Poliuretano purškiamos putos

Poliuretanas arba PU, naudojamas ant paviršių purškiant. Ši technologija leidžia sukurti tvirtą šilumos izoliacijos sluoksnį, be vienos siūlės, kuris tvirtai susijungia su siena arba kitais paviršiais, paruoštais šiltinimui. Nereikia vargti su montavimu, kaip yra renkantis plyteles, nereikia jokio matavimo ar pjovimo.

Šiltinimas poliuretanu

poliuretano putomis

Šiltinimas putomis

Gamybos proceso technologiją sudaro tai, kad purškalas aukšto slėgio purkštuvu paduodamas griežtai proporcingai iš dviejų komponentų. Veikiant suspaustam orui jie yra sumaišomi ir išstumiami į paviršių kaip aerozolis. Mišinys purškiamas plonu sluoksniu, be putų. Po sekundės – dviejų, po purškimo įsijungia cheminė reakcija, po kurios žymiai padidėja putų sluoksnis. Po kurio laiko putos pradeda kietėti ir ant paviršiaus sudaro ištisinis izoliacinės medžiagos sluoksnis.
PU mišiniai gali turėti skirtingą tankį – pasirinkti norimą sudėtį reikia, priklausomai nuo to, kokį būtent paviršių reikia šiltinti. Pavyzdžiui, lubų ir sienų šiltinimui yra naudojamos medžiagos, su 40-50 kg / m3 tankiu.
Tačiau ši medžiaga turi ir reikšmingą trūkumą – jo purškimui reikės įsigyti įrangą, kuri nėra pigi. Ją taip pat galima išsinuomoti ar pasikviesti specialistus atlikti darbui.

Kaip apšiltinti grindis name ar buteGrindų šiltinimas


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments