Kaip naudoti avižinius dribsnius veido kosmetikai


0
Avižinius dribsnius veidui
Natūrali kosmetika iš avižinių dribsnių
Naminė kosmetika
Kaip prižiūrėti odą
Odos problemos
Naminė procedūra

Avižiniai dribsniai – ne tik skanūs ir maistingi pusryčiai. Daugeliui merginų šis produktas jau seniai tapo tikru išsigelbėjimu kovojant su odos problemomis! Juk dribsniai gali atnaujinti ir atjauninti odą, sutraukti poras. Be to, jie nepaprastai švariai nuvalo veidą. Taigi visai nekeista, kad galima rasti pakankamai daug įvairių veido kaukių iš dribsnių receptų. Peržiūrėkime pačius efektyviausius.
Riebi oda
Dribsnių kaukė idealiai tinka riebiai odai. Ji gali sutraukti išsiplėtusias poras ir atnaujinti veido odą. Jau po pirmos kaukės pastebėsite, kad oda atsigavo. Ir svarbiausia – kaukę naudoti labai paprasta! Susmulkinkite du šaukštus avižinių dribsnių, įmaišykite kiaušinio baltymą, kelis lašus citrinų sulčių (galima pakeisti kitokiomis šviežiomis sultimis). Išteptą odą laikykite dvidešimt minučių ir nuplaukite vandeniu su citrinų sultimis.
Stenkitės naudoti šią kaukę jei ne kasdien, tai bent jau kas antrą dieną. Kursas – dvi savaitės.
Sausa oda
O štai receptas kaukės, idealiai tinkančios sausai odai. Juk sausa oda yra ypač jautri, jai reikia specialios priežiūros! Sumaišykite du šaukštus maltų dribsnių su keturiais šaukštais pieno. Truputį palaukite, kol masė išsipūs, nes jei bandysite iškart tepti kaukę ant veido, galite subraižyti odą. Laikykite užteptą kaukę dvidešimt minučių, tada nuplaukite.

Naminės veido kaukės

avižinius dribsnius veido kosmetikai

Avižiniai dribsniai ir grožis

Valomoji kaukė
Galima gauti puikias valomąsias kaukes, pridėjus avižinių dribsnių. Pavyzdžiui, štai tokią: sumalkite šaukštą dribsnių, sumaišykite su pienu iki tirštos košės konsistencijos, įlašinkite keletą lašų citrinų sulčių. Užtepkite ant veido ir kaklo, palaukite pusvalandį. Nuplaukite šiltu vandeniu.
Šis kosmetinė priemonė atnaujins veido spalvą, išvalys normalią ir sausą odą. Tinka nugairintai ar senstančiai odai, ją maitina ir tonizuoja.
Avižiniai miltai prieš raukšles
Ši kaukė tiks toms, kurie norios sumažinti matomas raukšles ir atsikratyti riebios odos blizgesio. Išplakite kiaušinių baltymą, įpilkite po šaukštelį citrinų sulčių, medaus ir pieno. Supilkite avižinius miltus – pačios nuspręskite, kiek jų reiks, bet masė neturėtų būti per tiršta arba per skysta. Ji turėtų būti lengvai tepama ant veido. Laikykite kaukę penkiolika minučių.
Tokia kaukė gali išlyginti raukšles, išbalinti odą, sutraukti poras ir pašalinti nuovargio pėdsakus po sunkios darbo dienos.
Štai taip įprastą maisto produktą galima naudoti jūsų odai pagražinti!


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments