Kaip įstatyti kambario durys


0

Remontuojant patalpą verta skirti didelį dėmesį durims tarp kambarių. Su kokybiškai įstatytomis durimis ateityje neiškyla jokių problemų.

Naujų durų įstatymas

Naujų durų įstatymas

Pradžiai būtina surinkti durų staktą. Išpjaukite durų staktos lygiagretes pagal aukštį. Jų šonines puses nupjaukite 45 laipsnių kampu. Atkreipkite dėmesį,kad kampu reikia nupjauti tik viršutinę lygiagretę iš abiejų pusių ir šonines lygiagretes iš viršaus. Apatinė jų dalis turi likti neliesta. Po to sujunkite lygiagretes tarpusavyje forma U.
Sujunkite viršutinę ir šonines lygiagretes 45 mm savisriegių pagalba. Įsukite juos tiesiai ir kampu. Durų staktos kokybė nuo to nesikeis. Įsidėmėkite- galima naudoti tik po tris savisriegius iš kiekvienos kampinės pusės. Rezultate turi gautis 3 savisriegiai iš vienos pusės ir 3 iš kitos. Taip pat nereikia pamiršti kilpų. Sumontuokite jas ant staktos ir pačių durų. Šiam tikslui iš pradžių pažymėkite jų padėtį. Po to pragręžkite skyles savisriegiams ir užfiksuokite kilpas.
Jei jūs norite taip pat sumontuoti slenkstį,tai iš pradžių atlikite išmatavimus. Jei durų varčios plotis yra 700mm,tai slenksčio plotis bus 706 mm. Šonines slenksčio puses pjauti 45 laipsnių kampu visai nereikia. Šoninio stovo aukštį nupjaukite apskaičiuodami apatinės plokštės aukštį + 4mm.
Toliau pereikite prie durų staktos įstatymo į durų ertmę. Įstatykite surinktą staktą į durų ertmę ir patikimai užtvirtinkite pleištų pagalba. Po to iš kilpų pusės „pasodinkite” staktą ant dviejų savisriegių. Jie turi būti įsukti tose vietose,kur bus durų kilpų tvirtinimai.
Po durų staktos montavimo ir jos tvirtinimo trijose vietose pagal durų plotį įstatykite lygiagretes fiksatorius. Stakta bus tvirtai užfiksuota. Užpurkškite putas. Naudokite lipnią dažymo juostą,kad apklijuotumėte staktos plokštumą,susiliečiančią su putomis. Palikite šią konstrukciją porai valandų. Putos turi išdžiūti. Liko tik pakabinti pačias duris.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments