Kaip išrinkti audinį baldams


0

Renkantis minkštus baldus, būtina atkreipti dėmesį ne tik į jų grožį, bet ir į praktiškumą. O šis faktorius daug kuo priklauso nuo audinio, kuriuo apmušta sofa, fotelis, ar, pavyzdžiui, minkštas pufas, kokybės. Tam, kad baldai ilgai džiugintų akį savo patrauklumu ir nepriekaištingumu, pasirinkti jų audinį reikia labai atsakingai.

Audiniai baldams

Audiniai baldams

Labai populiarus audinys baldų apmušalams yra gobelenas. Į klasikinio gobeleno sudėtį įeina tik medvilnė, tačiau atsparumo dėvėjimuisi padidinimui šiuolaikiniai gamintojai prideda į jį sintetinio pluošto. Išsirinkę gobeleną baldų apmušalams, jūs ilgam pamiršite dulkių kaupimosi mėgstamoje sofoje ar fotelyje problemą. Be to, šis audinys yra labai tvirtas ir antistatiškas.
2 Atkreipkite dėmesį į tokį rafinuotą ir kilnų audinį baldų apmušalams, kaip žakardas, kuris susideda 50% iš medvilnės ir 50% iš sintetikos pluošto. Ši medžiaga turi puikų tekstūrinį piešinį, lengvai valoma ir visai nesielektrina trinant ir tempiant.
3 Šinilas plačiai naudojamas minkštų baldų apmušalams. Šis audinys yra atsparus dėvėjimuisi, šilumai ir šviesai. Be to, ant šio audinio paviršiaus praktiškai nesusidaro daugelio nekenčiami gumulėliai. Atsisakykite šinilo įsigijimo, jei jūsų namuose yra mažų vaikų, juk šios medžiagos negalima skalbti.
4 O štai dangą iš floko jūs galite skalbti tiek kartų, kie tik prireiks. Ši dekoratyvinė medžiaga patikima ir tvirta, ji turi purvą atstumiančių savybių ir absoliučiai nebijo naminių gyvūnų nagų. Rinkdamiesi floką, turėkite omenyje, kad jis stipriai elektrinasi, pritraukia dulkes ir „plinka” nuo pastovių apkrovų.
5 Ekooda praktiškai neturi trūkumų. Pagali išorinį vaizdą ji labai primena odą arba zomšą. Ši medžiaga labai minkšta, lengvai prižiūrima ir ilgaamžė.
6 Sugebėjimą praleisti orą, bet nesugerti vandens ir neišblukti saulėje turi mikrofibra. Ši gana brangi medžiaga nesišeria ir neišsitrina. Ji atspari įvairiems nešvarumams ir lengvai skalbiama bei valoma.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments