Kaip gražiai pasveikinti merginą Valentino dienos proga?


0

Švento Valentino diena įsimylėjusiems – įpatinga diena. Tai diena, kuri duoda galimybę pažiūrėti mylimąjam į akis ir pasakyti jam pagrindinius žodžius. Jeigu įsimylėjėliai ir kasdien turi galimybę sakyti vienas kitam tai, kas svarbiausia, bet Valentino dieną, tai skamba įpatingiau, šilčiau, iškilmingiau.
Tam, kad šventinė diena būtų apgaubta romantine aureole, paslapties šydu, atneštų siurprizų, reikia pasitelkti fantaziją ir pastangų, tos fantazijos išpildymui. Kiekviena mergina sieloje svajoja apie originalią dovanėlę, netikėtą įvykį, romantišką stebuklingą vakarą. Šią dieną, kaip niekada, liaudies patarlė sako: «dėmesys – brangesnis už pačią dovaną». Visiškai nereikia pirkti brangių daiktų, svarbu, padovanotas niekutis, būtų iš visos širdies. Pasveikinimas turi būti gerai apgalvotas iš anksto. Paskubom, neapgalvotai nupirktas, koks nors standartinis daikčiukas, retai nustebina mylimąją. Reikia prisiminti visus pokalbius, mylimosios pomėgius, kad padaryti išvadą, kas ją galėtų pamaloninti. O tai padaryti jums padės nuoširdūs jausmai jai. Juk bendraujant ilgesnį laiką, esate pastebėję, prie ko linkusi mergina, kas ją žavi. Visa tai apibendrinus, galima padaryti išvadą, kas jai patinka, kuo ją galima nustebinti. Dovanėlė turi parodyti merginai, kad vaikinas šiam veiksmui ruošėsi iš anksto, galvodamas apie ją ir savo jausmus jai. Būtina dovana – tai gėlės, kurias įteikti reikia kažkokiu neįprastu būdu. Žinomą dainą apie milijoną raudonų rožių, galima pritaikyti kitokiu aspektu: milijoną sumažinti, o iš rožių nupiešti širdelę ar parašyti mylimosios vardą ir sudėlioti po jos langais ar prie durų. Galima iš rožių nutiesti kelią iki mylimosios durų, nuo laiptinės pradžios ar panašiai.

Valentino diena

Valentino diena

Jei nusprendėta padaryti didelę rožių puokštę, įmontuokite vieną dirbtinos rožės žiedą ir raštelį, ant kurio bus parašyta: «mano meilė išblės tada, kai nuvys paskutinis šios puokštės žiedas». Iš pradžių merginai pasirodys, kad trukmė tokios meilės itin trumpa, bet vėliau jinai pamatys, kad čia malonus, tikras siurprizas, kurį išreiškia «amžinasis» žiedas; o dar įteiktas Švento Valentino dieną…
Pasveikinimas SMS žinute – pats patogiausias ir pigiausias variantas. Tačiau iš trumpų, kuklių pranešimukų, galima sudaryti visą, kupiną meilės poemą. Pranešimus reiktų pradėti siūsti nuo pat ryto, su nedidelėmis pertraukėlėmis. Jeigu jaunuoliui trūksta poetiškumo, nereikia iš interneto aklai kopijuoti svetimas frazes. Geriau jau savais, bet nuoširdžiais, suprantamais žodžiais. Tą tinkamai įvertins kiekviena, neabejinga jums, mergina.
Mūsų laikais, sukurti pasveikinimo scenarijų, nėra taip jau sudėtinga, turint mobiliuosius telefonus, kuriuose yra foto – video kameros, diktofonai. Galima iš anksto sukurti, tegul ir specialistų pagalba, labai romantišką siužetą, iš jūsų pačių surinktos foto – video medžiagos. Toks pranešimas tikrai pakerės jūsų išrinktąją, o įpač – Švento Valentino dienos proga.
Dovanėlę merginai, pavyzdžiui, pristatys pašalinis asmuo, kuris gali atrodyti kaip pašto kurjeris, atnešęs krepšį gėlių, su būtina progine atvirute. O staigmena bus tame, kad siuntinukas bus pristatytas per langą. Tai ypatingai gražiai atrodo, jeigu mergina gyvena viršutiniuose aukštuose; o kurjeris – profesionalus alpinistas. Ne reti atvejai, kai prisipažinimas meilėje ryškiu tekstu parašomas ant reklaminio skydo. Na, nori jaunuolis, kad jo jausmais marginai pasidalintų visas pasaulis. Toks prisipažinimas vasario 14 – ąją, paliks neišdildomą įspūdį merginai ir maloniai paveiks praeivius.
Patarimas: neapskaičiuota juokų forma, Valentino dieną, prisipažindinimas meilėje, netoleruotinas. Tai per daug rimtas jausmas. Tokia forma gali įžeisti merginą. Nebent, sugalvojus įvykio scenarijų, kad būtų patikimiau, reiktų pasamdyti profesionalius aktorius, kurie spektakliuko finale, sugebėtų nuteikti merginą, kad tai buvo humoro forma, o ketinimai – kaip niekad – rimti.
Dar keletas originalių idėjų.
Iš anksto reikia susidaryti sąrašą įvairiausių variantų, pagal kuriuos galima įteikinėti dovanėles visos dienos bėgyje. Ryškus užrašas ant asfalto ties mylimosios langais, telegrama su originaliu pasveikinimo tekstu, kurjerio pristatyta puokštė, sueiliuotas elektroninis laiškas, plakatas su mylimosios nuotrauka, didelis tortas su atatinkamu užrašu, oro balionėliai širdelės formos ir daug kitokių variantų galima prisigalvoti šia romantiška proga pačiam, ar su pagalba kitų. O jeigu Švento Valaentino Dienos proga jaunuolis įteiks aukso žiedelį ir pasiūlys savo ranką ir širdį – toks įvykis porelei įsimins visam gyvenimui.
Tik aistringi jausmai ir karšta širdis teisingai pasakys vaikinui, kaip teisingai pasielgti per Šventojo Valentino dieną.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments