Kaip atsikratyti žuvies kvapo nuo rankų


0

Sūdyta ar rūkyta žuvytė su bulvytėmis… mažai kas atsisakytų tokio skanėsto. Ir štai, vakarienė suvalgyta, indai išplauti, o žuvies kvapas ant rankų vis dar persekioja. Tada į darbą įtraukiamos parankinės priemonės.
Patikimiausias ir paprasčiausias būdas nukvapinti rankas – patrinti jas griežinėliu citrinos. Jei po ranka citrinos nėra, į pagalbą ateis citrinos rūgšties ar acto skiedinys su vandeniu.
Jei rankose, ypač tarp pirštų, patrinti dantų pastos juostelę, tai galima ne tik pašalinti žuvies kvapą, bet ir suteikti rankoms aromatą.
Bet koks spiritinis gėrimas, jei jį vatiniu tamponu ištrinti rankas, lengvai panaikins nuo rankų įvairius nemalonius kvapus, ypač žuvies.

Kaip panaikinti kvapą

atsikratyti žuvies kvapo

Šampūnas, dėka sudėtyje esančių kvapų, geba neutralizuoti žuvies kvapą nuo rankų. Skalbimo milteliai taip pat veiksmingi šiuo atžvilgiu; tereikia šiltame vandenyje išsiskalbti porą kojinių.
Jei drėgnomis rankomis pamaigyti granuliuotą kavą – žuvies kvapas bemat išnyks.
Jei dėl kažkokių priežasčių, nėra kur nusiplauti rankų, patrinkite jas nerūdijančio plieno šaukštu ar kitu gaminiu iš nerūdijančio plieno. Neįprastas, bet veiksmingas metodas.
Išeiginę dieną daugelis mėgsta pasilepinti bokalu alaus, užkandant rūkyta ar vytinta žuvyte. Viskas atrodytų skanu ir puiku… bet va kvapas ant rankų, gali išlikti kelioms dienoms. Kad tokios nemalonybės išvengti, rankas po vaišių reikia praskalauti alumi, o po to išplauti šaltu vandeniu su muilu.
Kaip dar kartą panaudoti arbatos pakeliusKaip panaudoti arbatos pakelius. Patarimai kaip dar kartą panaudoti. Senus…
Kaip vizualiai padidinti namų erdvę: 11…Kaip padidinti erdvę Kaip padidinti būsto erdvę Gyvenamąją erdvę Patarimai…
Kaip išvalyti vandenį be filtroApie švaraus vandens būtinumą mūsų racione, žino, praktiškai, kiekvienas. Vandentiekio…


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments