Kaip atsikratyti pilvo po gimdymo, per trumpą laiką, namų sąlygomis


0

Noras greičiau atsikratyti pilvo po gimdymo, gundo kiekvieną jauną mamytę, priaugusią svorio, nėštumo metu. Tačiau patogiausia būtų, jei tai pavyktų padaryti, namų sąlygomis. Laimei, tokia galimybė yra. Tik reikia apsiginkluoti kantrybe, užsispyrimu, norint greičiau pasiekti norimo rezultato.
1 Norint greitai atsikratyti pilvo namų sąlygomis, sureguliuokite savo mitybos kasdieninę dienotvarkę. Dažnai, nėštumo metu, moterys suvartoja 1,5 – 2 kartus daugiau maisto, jausdamos alkį. Be to, ne maža dalis suvartoto maisto, nukeliaudavo vaisiaus augimui ir vystymuisi. Deja, tai provokuoja skrandžio sienelių ištempimą, o tuo pačiu – ir norą daugiau pavalgyti. Tai kaip gi pakeisti, per devynis mėnesius, susiformavusį įprotį?
2 Pasisemkite kantrybės ir giliai įsisąmoninkite, kad jums daugiau tokios maisto dozės nereikia. Norint sudaryti sau optimalų racioną, pasisverkite ir įvertinkite savo figūrą. Jei jūs priaugote nuo 5 kg svorio ir daugiau, pereikite prie dažnesnio valgymo, bet mažesnėmis porcijomis – 4 – 5 kartus per dieną. Tai jums padės greičiau sumažinti pilvo apimtį, nes organizmas pradės deginti riebalinio audinio perteklių. Dieta turi būti daugiau baltyminė: liesos mėsos, kiaušiniai, košės, lengvi rauginto pieno produktai. O be to, tokie produktai gerai skatina pieno gamybą.

Kaip po gimdymo atsikratyti pilvo

Kaip atsikratyti pilvo po gimdymo

Kaip atsikratyti pilvo po gimdymo

3 Atsisakykite riebaus, kepto, rūkyto, saldaus ir kitokio kenksmingo maisto. Morališkai pasiruoškite tam, kad nuolat jausite nuovargį ir energijos stoką. Tačiau tai tik į gera – greitai organizmas pradės tam priešintis ir ims energiją iš jūsų organizmo riebalinių sankaupų. Tai trunka 2 – 3 dienas, o po to – savijauta normalizuojasi. Be to, svarbu laikytis teisingo dienos režimo: miegoti 8 – 9 valandas, stengtis dažniau vaikščioti gryname ore ir vengti stresų bei kitokių neigiamų nuotaikos pokyčių.
4 Faktiškai, namų sąlygomis, greitai atsikratyti pilvo be fizinių krūvių, neįmanoma. Pradėti juos galima jau po 2 – 3 savaičių nuo gimdymo. Suprantama, jei mamytės savijauta tai leidžia ir tam neprieštarauja gydytojas. Visų pirma, tai kova prieš norą pasėdėti, prigulti ir be reikalo numigti. Judėkite daugiau. Kiekvieną rytą pageidautina pradėti nuo mankštos, atliekant pratimų kompleksą, pradedant rankų bei kojų mostais, kūno pasilenkimais bei pasukimais ir šuoliukais vietoje.
5 Didesnį dėmesį skirkite pilvo raumenų stiprinimui, tikslu sudenginti tos zonos riebalus ir priversti odą susitraukti nuo nėštuminio išsitampymo. Egzistuoja labai daug pratimų pilvo preso stiprinimui, kuriuos rasite kiekviename sportiniame tinklapyje. Labiausiai žinomi – liemens pakilimai, užfiksavus kojas, gulint ant nugaros ir tiesių kojų pakėlimai, rankomis laikantis už skersinio. Taip pat liemens pasukimai, gulint ant šono. Su kiekviena diena didinkite apkrovimą ir priėjimų bei pakartojimų skaičių. Kai tik pajausite, kad šių krūvių jums per mažai, galima užsirašyti į treniruoklių salę ir praplėsti pratimų programą, įtraukiant ir kitas raumenų grupes: nugaros, kojų, rankų, kurios taip pat nesiskundžia riebalų pertekliumi. Labai naudingi rytiniai pabėgiojimai ir baseinas.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments