Ką parvežti dovanų iš Jungtinių Arabų Emyratų?


0

Visada norisi kažką parsivežti namo prisiminimui iš vienos ar kitos šalies. Net paprastas suvenyras sukels mielus kelionės prisiminimus. Jungtiniuose Arabų Emyratuose įvairių suvenyrų pasirinkimas tikrai yra didelis. Šalis yra prekybinių kelių kryžkelėje, todėl greta vietinių suvenyrų galima rasti ir gaminių iš kitų Rytų šalių. Jei svarstote, ką parvežti iš JAE, reikėtų pavaikščioti po parduotuves ir turgų, apžiūrėti prekes ir palyginti kainas.
Kaip suvenyrus žmonės dažniausiai renkasi magnetukus, įvairias statulėles ir figūrėles. Apie Emyratus visada primins dykumų laivai – kupranugariai. Šių gyvūnų figūrėlių parduodama labai daug, jos būna pagamintos iš įvairių medžiagų: stiklo, medžio, plastiko, metalo, odos. Ką parvežti iš JAE dovanų moterims? Žinoma, medinių statulėlių ar minkštų rutuliukų formos smilkalų. Jie yra dedami į elektrinį prietaisą ir šildami skleidžia aromatą.
Arabai naudoja aliejinius kvepalus, kurių kvapai ne prastesni nei geriausių Paryžiaus kvepalų. Jie tepami tik ant odos, nes palieka dėmes ant drabužių. Kvepalų kainos yra pačios įvairiausios, bet labai taupyti neverta, nes kvapas irgi bus pigus. Kokius suvenyrus parsivežti iš JAE, kad jie primintų ten praleistas atostogas? Kadangi valstybę sudaro septyni emyratai, labai populiaru parsivežti buteliuką su smėliu iš įvairių paplūdimių. Pagal spalvas ir atspalvius jis labai skiriasi, todėl buteliuko viduje sukuria nepakartojamus raštus.

Jungtinių Arabų Emyratų

Ką vežti iš JAE, jei ne prieskonius! Turguje jų galima rasti begalinę įvairovę. Svarbu nepasiklysti šiame aromatų, sklindančių nuo kiekvieno prekystalio, vandenyne. Tradiciniu Emyratų gėrimu yra laikoma kava, todėl galima nusipirkti visko, kas tinka kavos gėrimo menui. Varinius virdulius rinktis reikia labai atsargiai, nes dažnai pasitaiko ir tokių, kurie tinka tik interjero puošimui. Kava čia geriama su kardamonu, kuris suteikia šiek tiek kartoką, bet nepakartojamą skonį.
Rytietiškų saldumynų – štai ko užsakys smaližiai, kai jų paklausite, ką parvežti iš JAE. Atsiliepimai apie šerbetą, lukumą, chalvą tik teigiami, nes tokių skanumynų neįmanoma rasti niekur kitur. Saldumynams reikėtų priskirti ir datules, jos Emyratuose yra ypač populiarios. Vaisiai čia parduodami švieži, su medumi, šokolade, su migdolais viduje ir t.t.
Iš JAE taip pat tinka vežti rūkymo reikmenis! Turgus ir parduotuvės siūlo platų kaljanų, pypkių ir tabako pasirinkimą.
Daugeliui būtų įdomu pažvelgti į šaltus ir šaunamuosius ginklus. Prieš juos perkant reikėtų sužinoti apie šių prekių įvežimo į savo šalį taisykles. Turbūt jokia kita šalis negali pasigirti tokia juvelyrikos dirbinių įvairove kaip JAE. Čia galima rasti labai daug papuošalų iš aukso ir brangakmenių, taip pat galima įsigyti labai gražių dėžučių brangenybėms saugoti. Žinoma, šis suvenyrų sąrašas yra nebaigtas – JAE yra daug kokybiškų prekių. Šioje turtingoje šalyje kiekvienas ras kažką naudingo ir įdomaus!


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments