Ką padovanoti žmonai, gimtadienio proga


0

Vėl gi – gėlės, paties užrašytas atvirukas. Koks nors juvelyrinis dirbinys, kurio ji taip visą laiką norėjo. Žinoma, įspūdinga būtų audinės puskailiniai ar ir kailiniai. Be abejo – čia dar ir biudžeto klausimas. O jau romantinė vakarienė – dalykas būtinas. Galima užsakyti į namus, galima nueiti į restoraną, o dar geriau, viską pagaminti ir suruošti namuose savo rankomis… prie žvakių ir romantinės muzikos.
Neatmestinas variantas, jei ir nuspręsite namuose atšvęsti žmonos gimtadienį su kviestiniais svečiais. Bet tada jau svečių turi būti daug. Ir dar vienas niuansas – visą pasiruošimą, nuo organizacinio, iki maisto ruošimo darbo, žmonai neleiskite nei pirštu prisiliesti. Jai skirta šventė, turi būti šventiška. O taip pat, žmonos, kaip ir visos moterys, mėgsta kažką neįprasto, įspūdingo. Juk reikia draugėms ir kolegėms pasigirti, kuo gi mano vyras mane nustebino gimtadienio proga. Na, ir, žinoma, dėmesys, be kurio moterys, o ypač, žmonos, ir dar per gimtadienį… Prisiimkite jos namų pareigas, nors tą dieną: pusryčiai, kava į lovą, indų plovimas, skalbimas ir visa kita, ką sugebate. Ir gėlės, gėlės, ir dar kartą – gėlės. Nors vienai dienai, pakeiskite įprastą aplinką. Išvažiuokite kur nors, pasižmonėkite, ir kuo toliau nuo namų, tuo geriau.
Ką padovanoti žmonai, gimtadienio proga

O jei nusprendėte padovanoti materialinę dovaną, tai tegul ji būna naudinga. Pasirūpinkite tuo, apie ką ji visada svajoja ir prašo. Gal būt, jai reikalingas koks ūkinis ar buitinis prietaisas, be kurio ji apsieina, bet jai sunkiai gaunasi. Pasirūpinkite, kad jai nereiktų skalbti ar plauti indų, mokyti tešlą rankomis. Ta proga palengvinkite jos sunkius darbus.
Nueikite per jos gimtadienį į teatrą, kiną, mėgstamo atlikėjo ar grupės koncertą. Tegul pasižmonėja, atitrūksta nuo kasdieninių rūpesčių. Paįvairinkite jos kasdienybę. Nuveskite į masažo kabinetą, soliariumą, grožio saloną.
Šia gaidele baigiu savo straipsnį. Tikiu, minėtos moterys bus patenkintos dovanomis gimtadienio proga.

Ką padovanoti gimtadieniui, draugei

Tinka beveik tas pats, kas ir mylimajai; tik be romantinių vakarėlių ir restorano. Padovanokite jai gražų juvelyrinį dirbinį, kažką iš kosmetikos ar parfumerijos. Galima kartu pasivaikščioti po parduotuvę, kur parduodami rūbai ir ten kažką išrinkti kartu. Viską, ką leidžia jūsų biudžetas.
Tai iš materialių dovanų sferos. Be abejo – gėlės – neatsiejama dovanų sudėtinė dalis. O taip pat ir emocijos, ir įspūdžiai. Paskirkite draugei ištisą dieną, jei, žinoma, ji neturi širdies draugo. O ypač tai svarbu, jei draugė jaučiasi esanti vieniša. Kinai turi pajausti per savo gimtadienį, kad turi tikrą draugą. Ne pro šalį būtų, jei draugė to nedaro, sukvieskite bendrų draugų būrį ir gerai pašėlkite. Jei jaučiate, kad draugei to reikia, vakarėlio metu galite ir supažindinti ir su vienu iš savo draugų. O jei jie viens kitam patiks, draugė tikrai bus jums be galo dėkinga.

Ką padovanoti gimtadieniui, mamai
Kaip padaryti, mes patarsime savo straipsniuose. Iš vienos pusės, visos moterys mėgsta visokias dovanas, papuošalus, gražius ir brangius daiktus.
Kaip pasveikinti močiutę
Šventinėmis dienomis įprasta lankyti visus giminaičius: tėvus, brolius ir seseris, senelį ir, žinoma, močiutę. Bet prieš tai reikia nusipirkti dovaną …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments