Kaip atsikratyti juodųjų taškų ant veido: 5 efektyvūs būdai


0

Visos nori būti gražios. Bet ne kiekviena turi šiuos natūralius duomenis. Taip, kosmetika gali daug ką, tačiau tai kartais sukelia dar didesnes problemas.
Ir pats blogiausias dalykas yra išsiplėtę odos poros. Jos labai pastebimos, jose nuolat kažkas kaupiasi, o tos kosmetikos priemonės, kurios jas slepia, dar labiau jas užkemša. Taigi su juodais taškais turite kovoti kitaip. Ir Joinfo.ua dabar tiksliai papasakos Jums kaip.

Garinimas

Lengviausias būdas atidaryti poras – veikti jas karštais garais. Dėl to jos išsiplės dar labiau, o dėl odos šalinimo funkcijos, dalis užkemšančio jų turinio pasišalins pats. Siekiant didesnio poveikio į karštą vandenį, būtina pridėti dar ir kokių nors eterinių aliejų – tai taip pat turės priešuždegiminį poveikį. Panašų efektą turi ir šiltas rankšluostis. O jeigu po procedūros Jūs ar atliksite pilingą, tada iš juodų taškų neliks jokių pėdsakų.

Valantis tonikas

Šaukštelis šviežių citrinų sulčių, du šaukštai cukraus, šiek tiek augalinio aliejaus. Šis mišinys tepamas ant sausos odos, kur yra didžiausi tamsūs taškai. Daugiausiai10 minučių. Tada reikia greitai nuplauti šiltu vandeniu. Citrinų sultys yra gana graužiantis dalykas. O jeigu oda yra uždegiminė ar ten yra kokių nors spuogų, geriau ne naudoti.

Kaukė iš avižinių dribsnių

Šaukštelis avižinių dribsnių, arbatinis šaukštelis medaus, pora lašų acto. Visa tai sumaišykite ir užtepkite ant veido maždaug 15 minučių. Tada švelniai masažuokite veidą ir nuplaukite kaukę šiltu vandeniu. Rezultate poros ne tik šiek tiek susitrauks, bet ir pagerės odos spalva. Taip, žinoma, kaukė nėra efektyviausia, bet labai prieinama ir lengvai paruošiama.

Veido priežiūra

Veido priežiūra

Druskos šveitiklis

Lengviausias būdas atsikratyti tamsių taškų – šiurkštus, bet atsargus šveitimas. Paimame pienelį makiažui, pridedame tokį pat kiekį druskos kristalų ar maltos kavos. Sumaišykite, tepkite ant odos ir atsargiai įtrinkite į ją. Be to, patariama iš anksto išgarinti veidą, kad patekti būtų lengviau į gilius” indėlius” .

Ledo gabaliukai

Tai ne gydomoji, bet prevencinė priemonė, kuri turi būti naudojama kiekvieną kartą, kai naudojamas makiažas. Pakanka pavedžioti po odą ledo gabaliuką apvyniotą plonu audiniu, kad poros susitrauktų ir užsidarytų. Dabar jos galima tepti kosmetiką be baimės, kad ji kažkur užstrigs juodų taškų forma.

Bendrieji patarimai

Turėtumėte atsisakyti kosmetikos, kuri tikrai užkemša poras. Tai reiškia, kad jokių toninių kremų, jokių priemonių mineralinio aliejų pagrindu, o preparatų, pagamintų riebiu pagrindu, kiekį reikėtų rimtai apriboti. Reikėtų labiau pabrėžti drėkinamus kremus ir produktus, kurių sudėtyje yra kolageno. Vis dėlto, išsiplėtusios poras – odos struktūros problema, su kuria reikia kovoti, o ne ją slėpti.
Mes taip pat tikime, kad Jums būtų įdomu sužinoti, kas atsitiks su oda, atsisakius kasdienio kosmetikos naudojimo. Daugelis moterų yra taip pripratę prie makiažo, kad be jo jaučiasi labai nepatogiai. Tačiau, remiantis dermatologų tyrimais, odai bent kartais reikia atsipalaiduoti nuo kosmetikos.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments