Dovanos mažam vaikams gimtadienio proga


0

Dažnai būna, kad tėveliai į savo vaiko gimtadienio paminėjimą pakviečia suaugusių žmonių. Ir tada iš karto iškyla klausimas, ką gi padovanoti draugų mažyliui. Pakviestieji, neturintys savų mažų vaikų, blogai įsivaizduoja, kas gali patikti tokiam vaikui, o ypač, jei tai vaikas, kurio gerai nepažįsta. Žygiai į vaikų parduotuves, mažai kuo gali padėti. Juk ten tiek visko margo ir gražaus, įdomaus ir brangaus, kad išsirinkti tinkamiausią – sunkiai pavyksta.
Mes parinkome kelis daiktus mažiems vaikams, kurie idealiai gali tikti kaip dovanelės įvairios lyties vaikams. Net jei ir blogai pažįstate vaiką, tokios dovanos tiks kiekvienam vaikų kambariui.

Minkštas žaisliukas

Visi vaikai, tiesiog, dievina minkštuosius žaisliukus. Jie tampo juos paskui save, „maitina” ir guldo miegoti. Net jei mažylis turi daug minkštų žaislų – nepamaišys ir dar vienas.

Minkštas žaisliukas

Minkštas žaisliukas

Ir svarbiausias minkštųjų žaislų privalumas – pūkuotieji žvėriukai, paprastai, itin atsparūs žaidimams. Jei norite padovanoti žaislą, tai minkštasis žaisliukas neliks vaikui be dėmesio.

Kubeliai

Visi maži vaikai, nepriklausomai nuo lyties, mėgsta žaisti su kubeliais. Juk iš jų galima tiek daug visko pastatyti; pradedant paprastu bokšteliu, baigiant galingu kiemu ar nameliu minkštam žaisliukui.

Kubeliai

Kubeliai

Juolab, kubelius dabar gamina ryškiai aplikuotais įvairiais gyvūnėliais ar raidelėmis. Tokie žaisliukai labai naudingi vaiko vystymuisi.

Iliustruotos knygelės

Dabar labai gausu iliustruotų vaikiškų knygelių bei žurnaliukų. Nauja knyga visada bus reikalinga namuose, kur yra mažas vaikas.

Iliustruotos knygelės

Iliustruotos knygelės

Ryškūs paveiksliukai visada lavins vaiko supratimą apie grožį bei skonį, o vakarais, tėvai su mielu noru skaitys mažyliui pasakėlę prieš miegą.

Sūpuoklės

Nėra vaikų, nemėgstančių pasisupti. Tačiau galimybės pasisupti tada, kada nori, ribotos tėvų darbo grafiko bei oro sąlygomis.

Sūpuoklės

Sūpuoklės

Mažylis bus itin laimingas, jei turės galimybę pasisupti, neišėjęs iš namų. Pakabinamos tokios supynės ant durų staktos ir lengvai nukabinamos, kada nereikalingos.

Žaislai maudantis

Labai dažnai tėvams sunkiai pavyksta atimti iš vaiko žaisliuką, einant maudytis. Vaikai gi nesupranta, kad ne kiekvienas žaislas gali ištverti vandens procedūras.

Žaislai maudantis

Žaislai maudantis

Išspręsti šią problemą galima, padovanojus vaikui žaislų rinkinį, skirtą voniai, su kuriais vaikas plaukios kartu. Jie atsparūs vandeniui, ryškiaspalviai ir be galo įdomūs. Tarpe jų – įprasti žvėreliai ir net neperšlampamos knygelės.
Jūs galite išrinkti bet kokią dovaną, kuri tik patiks. Vienintelė svarbi detalė – stenkitės nedovanoti žaisliuko, skleidžiančio šaižius garsus. Paprastai, vaikams patinka tokie „garsūs” žaislai, bet tėvams tai priduoda papildomą galvos skausmą. Tad, jei iškilo noras kažką panašaus padovanoti, geriau suderinti tai su vaiko tėvais. Taip pat būkite atsargesni, perkant vaikui rūbelius. Didelė tikimybė neįtikti dėl dydžių arba dėl tėvelių skonio.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments