Jus pakvietė į vestuves. Pirmoji mintis – o „ką gi aš jiems padovanosiu?“


0

Atsakymas ateina ne iš karto; būna, kad praeina dienos, o kartais – ir savaitės. Ir galų gale – arba nuperkama paskutiniu mimentu, arba nenuperkama visai… prieš kai kurias vestuves apdairūs jaunavedžiai iš anksto numato dovanojamųjų dovanų sąrašus, koks pakviestasis ką turėtų padovanoti. Tai ypač populiaru Amerikoje, kur tokie sąrašai, kartu su kvietimais, išsiuntinėjami paklviestiesiems, kad išvengti besikartojančių prezentų. Turtingieji amerikiečiai net užsako parduotuvėse daiktus, kurius, pagal sąrašą, išperka pakviestieji. Tokiu atveju apsieinama be siurprizų, bet ir išvengiama nereikalingų arba besikartojančių daiktų. Rusijoje, skirtingai nei Amerikoje, viskas paprasčiau. Svečiai, kuriems trūksta fantazijos (o tokių dauguma), tiesiog įteikia jauniesiems dailius vokelius, su „n” suma ir negaišta laiko, nekvaršindami sau galvos, su gera nuotaika ateina į iškilmes. Dažnai sumos irgi iš anksto būna aptariamos su kaltininkais. Jeigu visi pakviestieji suneša vokelius, tai gali ir atpirkti vestuvinius kaštus jauniesiems ir jų tėvams. Apie tai, kokią sumą dėti į voką ir kaip jį įteikti – nekalbėsime. Kur kas įdomiau būtų padiskutuoti, jei nusprendėte vis tik įteikti realią dovaną. Visų pirma, reiktų išsiaiškinti kelis niuansus: jaunavedžių amžių ir jūsų giminystės statusą. Artimiausi giminės dovanoja brangiai kainuojančius daiktus: nuo virtuvinio kombaino, iki jachtos, buto, automobilio… Draugai, kolegos ir pažįstami, gali apsiriboti indų rinkiniais, fritiūrinėmis, patalynių komplektais ir pan. Kaip taisyklė, jaunavedžiams, pradedantiems savo šeimyninį gyvenimą, labai reikalinga buitinė technika (televizorius, dulkių siurblys, skalbimo mašina, indaplovė ir daugelis kitų prietaisų). Jei jaunavedžiai jau turi atatinkamą turtą ir užima ženklią padėtį visuomenėje, dovana taip pat turi būti atatinkama.
Vestuvinės dovanos

Meno gerbėjus sudomins neįprasti simboliniai meno kūriniai: skulptūros, tapyba. Jiems gali patikti brangios gėrimų kolekcijos, atikvariniai daiktai. Jeigu sutuoktiniai jau augesni, turi vaikų ir veda bendrą buitį, tai vargu, ar tokie šedevrai jiems bus reikalingi. Parinkite jiems pikniko komplektą ar aerogrilį. Išskirtiniais atvejais, kaip dovana, jiems gali būti kuponas buitinės technikos prekybos centre arba kosmetikos salone. Populiarūs ir sertifikatai poilsiui, aktyviam poilsiui, kelionėms, pietūs ar romantinė vakarienė prabangiame restorane, jūsų sąskaita. O kaip jūsų dovanotu sertifikatu pasinaudoti, tegul sprendžia patys jaunavedžiai.

Originalios vestuvinės dovanos

Jeigu jūs esate tikras, kad jaunavedžiai turi puikų homoro jausmą, pabandykite padovanoti ir homoristinę dovaną. Tai gali būti videofilmas, kur jaunavedžiai senų draugų apsuptyje. Taip pat nutrūktagalviai svečiai užsako marškinėlius su juokingais tekstais ar spausdiniais, draugiškais jaunavedžių šaržais, pačių sukurtais ketureiliais, dainuškomis.
Yra ir tam tikras „simbolinių” dovanų sąrašas. Pavyzdžiui, lemputė – šviesios meilės simbolis, muilas – švaros, šildymo pūslė – šilumos ir jaukumo. Spygliuotos pirštinės – skirtos nuotakai, o boksininko – jaunikiui. Turtingos šeimos simbolis – ilgas rublis, kurį galima pasidaryti pačiam. Dovanoja jaunavedžiams ir pinigų medį, ir taupykles, ir dugiau ką. Svarbiausia, kad jūsų humoras būtų sa vietoje, laiku ir suprastas jaunavedžių ir aplinkinių. Kokia bebūtų dovana; svarbu, kad ji būtų iš visos širdies, tinkamai įteikta, neskaitant sveikinimo teksto iš lapelio. Dovanokite tai, ką norėtumėte gauti jaunavedžių vietoje patys. Netaupykite dėmesio ir jausmų sąskaita; nuo to jaunavedžiai bus tik dėkingi.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments