Kaip atsikratyti spuogų


0

Kaip atsikratyti spuogų, kurie ne tik gadina išorinį vaizdą, bet pridaro daug nepatogumų ir rūpesčių, o moterims – ypač. Kas gali būti geriau lygios, barchatinės odos? Nereikia galvoti, kad spuoguotas veidas- paauglių problema. Deja, su šiomis problemomis susiduria apie 60 proc moterų.
Spuogų atsiradimo priežasčių gali būti labai daug ir, kad išsiaiškinti, kaip su jais kovoti, reikia pirmiau išsiaiškinti, dėl ko jie atsiranda ant veido. Beje, ne tik spuogai, bet ir juodi taškai, taip vadinami „aknėmis” , sugeba gerokai sugadinti nuotaiką ir gražų vaizdą kiekvienai merginai. Nepasitenkinimas savo išvaizda, gali privesti merginą iki nevilties jausmo ir netgi – iki depresijos. Tai jau geriau išsiaiškinti šių reiškinių kilmę, negu gydyti depresiją.

Kaip atsikratyti spuogų

Kaip atsikratyti spuogų

Spuogų atsiradimo priežastys
Norint sužinoti, kaip atsikratyti spuogų, pirmiau būtina išsiaiškinti jų atsiradimo priežastis.

Labiausiai paplitusi priežastis, hormoniniai nukrypimai, kurių gali būti pas kiekvieną žmogų, nepriklausomai nuo amžiaus. Net ir nežymus nukrypimas nuo normos, gali išprovokuoti spuogų atsiradimą ant veido. Jei spuogai yra jums kaip palydovas eilę metų, reikia kreiptis į specialistą, kuris, atlikęs eilę tyrimų, nustatys tikrą jų atsiradimo priežastį. Kaip ir medicinoje: „turi būti gydomos priežastys, o jau pasekmės (ligos) – po to.” Dar viena priežastimi gali būti pdidėjęs veido odos riebalų kiekis, dėl ko epitelio ląstelės persipildo jais, kas trukdo savivalos procesui; ko pasekmė- purvo, pūlių ir riebalų išėjimas į odos paviršių. Tai susiję su tu, kad kiekvienas žmogus turi propionus ir bakterijas, kurios ląstelių užsikimšimo pasekoje, sukelia uždegimą.
Labai svarbu daryti veido valymą ir nebūtinai pas kosmetologą. Tai galima padaryti liaudiškomis ir kosmetinėmis priemonėmis ir namuose. Jei nevalyti veido, tai mirusios ląstelės, kartu su išskiriamais odos riebalais, sukelia didelę grėsmę odos sveikatai. Poros užsikemša, prasideda vidinis uždegimas, o veido odoje atsiranda raudoni spuogai. Taip pat spuogų ir bėrimų priežastimi gali būti ir medžiagų apykaitos sutrikimai. O medžiagų apykaitos sutrikimai dažniausiai ištinka dėl netaisyklingos mitybos, nesveikų maisto produktų, alkoholio vartojimo ir pan. Norint turėti gražų, lygų veidą, vertėtų atsisakyti ir nuo rūkymo.
Kad atsikratyti spuogų, tenka iš pagrindų peržiūrėti ne tik savo racioną, bet ir gyvenimo būdą. Pirma, į ką reikia atkreipti dėmesį, tai į savalaikį veido odos valymą ir maitinimą.
Būtina kruopščiai išsirinkti kosmetines priemones, atsižvelgiant į odos tipą ir savybes. Turinčioms probleminę odą, reiktų laikinai atsisakyti dekoratyvinės kosmetikos arba atiduoti pirmenybę specialioms medicininėms hipoalerginėms priemonėms. Linkusią į riebumą odą, reikia papildomai valyti įvairių kaukių, tonikų ir šveitiklių pagalba. Ypatingą dėmesį reikia skirti sveikam maitinimui; jūsų raciono produktai turi būti prisotinti vitaminais ir mineralais, maitinančiais odą iš vidaus. Be to, nereikia pamiršti ir specialių vitamininių kompleksų, kurie padeda panaikinti veido odos bėrimus ir veikia profilaktiškai, jei vartoti juos bent po seansą du kart per metus.
Egzistuoja platus liaudiškų valančiųjų ir gydomųjų kaukių asortimentas, kuris patikrintas laiko. Kaip taisyklė, tokios kaukės daromos iš natūralių komponentų, o pasigaminti jas galima ir namų sąlygomis, nedidelėmis finansinėmis sąnaudomis. Naminės kaukės taip pat gaminamos pagal odos tipą, kas leidžia efektyviau spręsti riebios odos ir bėrimo problemas.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments