Monodieta. Nauda ar žala?


0

Paskutiniu metu vis labiau populiaresnės yra, taip vadinamos monodietos. „Mono” – reiškia vienas” , tai reiškia, kad visos dietos laikotarpiu, jūs valgysite tiktai vieną produktą.
Bet kuri monodieta yra apskaičiuota 3 – 5 dienoms. Ilgiau jos laikytis nerekomenduojama, todėl, kad tokios dietos yra pakankamai kenksmingos. Labai gaila, tačiau daugelis moterų neatsižvelgia į šią taisyklę, jos laikosi monodietų nuo dviejų savaičių iki mėnesio. Tačiau gydytojai laikosi savo nuomonės, kad tai yra kenksminga organizmui.

Monodieta tai yra tokia dieta, kurios pagrindas yra vienas produktas

Monodieta tai yra tokia dieta, kurios pagrindas yra vienas produktas
Bet kokia monodieta, ar tai būtų bananų, obuolių, ryžių arba šokoladinė, veikia pagal principą: jūs suvalgote visiškai nedaug kalorijų, o tai reiškia jūs lieknėjate. Dietos yra apskaičiuotos tokiam trumpam laikotarpiui neatsitiktinai, juk esant dideliam kalorijų trūkumui, organizmas pradeda jausti stiprų alkio jausmą, o tai gali baigtis nualpimais dėl alkio, galvos svaigimu ir prislėgta emocine būsena. Taip pat ilgai neprivalgant, organizmas pradeda kaupti maistingąsias medžiagas „atsargai” , todėl po kažkurio tai laikotarpio, jūs iš vis nustojate lieknėti.
Jeigu jūs norite labai greitai atsikratyti 2 – 4 kilogramų dėl kažkokio tai labai svarbaus įvykio ar renginio, tuomet monodietos bus jums, gal būt, idealus variantas. Gydytojai neprieštarauja tokioms dietoms, tačiau ne ilgesniam nei penkių dienų laikotarpiui. Per šį laikotarpį, jūs nepakenksite savo organizmui, o monodieta padės jums pasiekti reikalaujamą rezultatą. Jūs galite pasirinkti sau, bet kurį produktą, tačiau ji reikia valgyti po truputi, kitaip jokio dietos efekto jūs nepasieksite. Atminkite, kad laikytis, bet kurios monodietos ilgiau nei 5 dienas yra griežtai draudžiama.

https://youtube.com/watch?v=ChYz4JfkEEw


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments