Apipublikuota, tikėtina, pirmoji „gyva“ Samsung Galaxy S9 nuotrauka


0

Galaxy S9 ir Galaxy S9+, tikėtina, bus tokie, kokiais juos parodė antinžinierinių tinklų, automatizuotos projektavimo sistemos atvaizdų. Tai patvirtina būsimosios naujovės paparacinė nuotrauka, išspausdinta leidinyje TechnoCodex, kuris anksčiau buvo tinkluose paviešinęs Xiaomi Mi Mix 2s projektus.
Ant nuotraukos aiškiai matoma, kad gamintojas iš tikro, ryžosi ant Galaxy S9, įrengti dvigubą kamerų sistemą, po kuria įtalpino daktiloskopinį daviklį. Jo buvimas ant naujovės korpuso, iki neseno laiko, skaitėsi abejotinu, nes buvo manoma, kad Samsungas gali jo atsisakyti, Face ID analogo labui.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Nežiūrint į tai, kad „TechnoCodrx” nepasiūlė mums „gyvos” priekinės plokštės nuotraukos, laidinys apipublikavo atvaizdus, demonstruojančius ir taip svarbias detales. Sprendžiant pagal atvaizdus, kurių tikrumas kol kas abejotinas, Samsungui pavyko sutrumpinti plokštę po ekranu, padidinus jo įstrižainę.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Pagal vėl tas pačias nuogirdas, Galaxy S9 ir Galaxy S9+ prezentacija įvyks, neužilgo iki MWC’2018 parodos. Flagmaniškų smartfonų realizacijos sąlygoms, tikėtina, bus skirtas atskiras renginys, kuris, sekant pastarųjų kelių metų tradicijoms, įvyks Niu – Jorke. Apie tikslų renginio laiką ir vietą, bus pranešta papildomai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments