Kaip suklijuoti pripučiamą čiužinį „Intex“


0

Pripučiami čiužiniai, ilgą laiką jau esti populiarūs poilsiautojų gamtoje, tarpe. Dėka savo techninių ir higieninių charakteristikų ir kompaktiškumo, jie puikiai naudojami ne tik pasiplaukiojimams, bet ir miegamosioms vietoms palapinėse, organizuoti. Tik jie turi vieną minusą – labai pažeidus; juos labai lengva netyčia pradurti. Tai kaip gi užklijuoti tokiam čiužinukui kiaurymę, namų ar iškylos sąlygomis?
Jums reiks:

 • Smulkaus švitrinio popieriaus;
 • Muilo;
 • Poliuretano klijų;
 • Lopo;
 • Žirklių;
 • Nuriebintojo (acetonas, benzinas, spiritas…).
 • Pripučiamo čiužinio remontas

  Pripučiamas čiužinys INTEX

  Pripučiamas čiužinys INTEX

  1 Jei eksploatacijos metu pamatėte, kad išsileidžia oras, verta pasidomėti ar nėra kur nors pažeidimo (pradūrimo, įpjovimo). Reikia surasti vietą, pro kur išeina oras. Pirmiausia – patikrinti kamštelį, kuriuo užkemšamas ventilis. Tam reikia ištepti įtartiną vietą muilo putomis ar panardinti į vandenį. Būna, kad tiesiog, girdimas šnypštimas. Jei jo nesigirdi, tai putos ar vanduo, tikrai suras tą vietą.
  2 Jei pažeidimas veliūrinėje pusėje, tada reikia su švitriniu popieriumi sulyginti paviršių. Tą vieta po to reikia nuriebalinti nuriebinimo skysčiu. Tam tinka benzinas, švarus medicininis spiritas, acetonas arba skiediklis.
  3 Perkant naują čiužinį, prie jo turi būti pridėtas remonto rinkinėlis. Jeigu jo nėra, patartina nusipirkti remontinį rinkinuką „Intex” . Į jo sudėtį įeina lopas iš specialios medžiagos, skaidri vinilinė plėvelė (lygaus paviršiaus klijavimui) ir klijus. Jei to neturite, iškirpkite iš bet kokio impregnuoto guma audinio skiautelę, kuri pagal plotą, tiktų klijavimui. Nerekomenduotina naudoti „Superglue” , kuris gali ištirpinti vinilo paviršių. Šiam tikslui gerai tiks elastinis klijus, tinkantis gumai, „Moment” .
  4 Užtepkite ploną sluoksnį klijų ant klijuojamojo paviršiaus, pridėkite paruoštą lopą ir stipriai suspauskite. Čiužinio suklijuotą vietą padėkite parai laiko ant lygaus paviršiaus ir kuo nors sunkesniu suslėkite.


  Like it? Share with your friends!

  0
  eKaip

  0 Comments