Kaip pasirinkti pakabinamą klozetą


0
Pakabinami tualetai
Santechnika
Kaip išsirinkti unitazą
Pakabinamą arba pastatomą
Pakabinamų klozetų privalumai
Kaip teisingai išsirinkti

Siekiant sutaupyti laisvą erdvę tualete, puikus sprendimas būtų pakabinamas klozetas. Jis turi daug neginčijamų privalumų palyginus su įprastais modeliais. Tokie tualetai turi didelę paklausą, jie yra gana populiarūs ir paklausūs tarp tų, kurie vertina originalų stilių ir aukštą kokybę.
Pakabinama konstrukcija leidžia paslėpti santechnines komunikacijas dekoratyvinėje dėžėje. Tas pats pasakytina ir apie tualeto sienas. Taigi, šioje vietoje išsprendžiama estetinė apdailos klausimo pusė. Be to, yra ir daugiau malonių privalumų įrengiant būtent tokią konstrukciją.
Norint pasirinkti pakabinamą klozetą savo namams, reikėtų atsižvelgti į kai kurias subtilybes. Pirma, reikėtų prisiminti, kad tokioms konstrukcijoms būtina įsirengti specialią maskuojančią sienelę. Taip pavyks paslėpti bakelį ir kanalizacijos jungtis.
Be to, reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių pagaminta santechnika. Renkantis pakabinamą klozetą geriausia atkreipti dėmesį į santechninį fajansą. Tai ypatinga keramika, kuri buvo išdegta aukštoje temperatūroje. Jos struktūra yra mažiau porėta. Medžiaga pasižymi ypatingu grynumu, ant jos praktiškai nesusidaro apnašos. Priežiūra yra gana paprasta, tarnavimo laikas yra gana įspūdingas. Todėl būtent tokie pakabinami klozetai yra labai vertinami ir populiarūs.

Pakabinami klozetai

Pakabinami tualetai

Pakabinami tualetai

Keraminiai modeliai yra brangesni, o jų formos yra labai subtilios, šie klozetai yra baltesni. Labai populiarūs yra modeliai iš natūralaus akmens.
Klozetai gali būti įvairių formų – apvalūs arba klasikiniai stačiakampio formos. Dar būna ovalo ar ašaros formos. Klasikiniam stiliui tinka stačiakampio forma. Nestandartiniai variantai tiks ten, kur jie puikiai derės su kitais santechnikos įrengimais. Galutinai nusprendžiant, kokį pakabinamą klozetą pasirinkti, reikėtų laikytis taisyklės – patalpos dizainas turėtų derėti su santechnikos įrengimais.

Prie sienos tvirtinamas unitazas. Video

Hygienic Flush Gustavsberg SE

Hygienic Flush Gustavsberg SE

Renkantis pagrindinį sanitarinio mazgo elementą, būtina atidžiai išsinagrinėti, kaip jis prijungiamas prie kanalizacijos. Yra du prijungimo tipai – horizontalus ir vertikalus. Klozetai gali skirtis ir savo vidaus sąranga. Kai kuriuose modelių forma yra panaši į laiptelius, kurie prislopina stiprų taškymąsi. Populiariausias variantas – su purslus slopinančia sistema. Tokiuose modeliuose yra siauras piltuvas, kuris neleidžia susidaryti purslams.

Kaip vizualiai padidinti namų erdvęMažoje erdvėje reikia sutalpinti ne tik vonią


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments