Kaip apsaugoti savo rankines nuo kišenvagių


0

Tikro kišenvagio minioje nepažinsi. Todėl, būdamos žmonių susikaupimo vietose, atsiminkite šias taisykles:
Pasak statistikos, 90 proc. visų kišenvagių, nuo 30 iki 49 metų amžiaus -vyrai. Tačiau pilnai remtis šia statistika ne verta; kišenvage gali būti ir moteris, ir vaikas.
Pirmoji ir, ko gero, svarbiausia taisyklė – neprarasti budrumo. Jei jums skiria dėmesį nepažįstami žmonės, o ypač vyrai, nepamirškite mandagumo, bet laikykitės atstumo. Neleiskite čiupinėti jūsų rūbų, imti už rankų, už pečių.
Piniginę geriau laikyti vidinėje kišenėje. Tačiau iš išorės neturi būti jokio ženklo, kad piniginė ten. Tai reiškia – jokio išsišovimo ar iškilimo. Kišenė turi būti uždaroma ar kitaip užsegama, kad nebūtų lengva atsegti.
Jei jums tenka prie savęs turėti stambią pinigų sumą, kreditines korteles, pažymėjimus, geriau paskirstyti viską po atskiras kišenes, kosmetines, liemenėlę, galų – gale. Atminkite – kišenvagiui reikalingi tik pinigai. Visą kitą jis išmes.

Kaip apsisaugoti nuo kišenvagių

Kaip apsaugoti savo rankines nuo kišenvagių

Kaip apsisaugoti nuo kišenvagių

Jei jūsų piniginė rankinėje, o jūs važiuojate perpildytame autobuse, būtinai patikrinkite ar ji užsegta. Laikykite ją prieš save, pridengus ranka. Svarbiausia – nepermesti už nugaros.
Nelaikykite pinigų, banko kortelių, mobiliųjų telefonų, kelnių ar džinsų užpakalinėse kišenėse. Kišenvagiams – tai pernelyg lengvas grobis.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments