Kaip panaikinti savo telefono ekrano subraižymus?


0

Daugelis, įsigydami telefonus, nepagalvoja, kad vartojant kasdien, korpusas ir ekranas patiria nuolatinius fizinius poveikius, nuo kurių susitepa ir susibraižo. Tik praėjus tam tikram laikui, pastebi šiuos nemalonius defektus. O tada iškyla klausimas: „kaip panaikinti tokias pasekmes ir atnaujinti prietaiso vaizdą?” .
Pirmasis būdas, galinti padėti šioje situacijoje –dantų pasta. Atsargiai uždėkite pastos ant minkštos servetėlės ar vatos ir įtrinkite ant įbrėžimo ekrane. Po to pravalykite visą ekraną drėgna skiautele, kad panaikinti pastos likučius.
Antrasis būdas geras tiems, kas dažnai būna virtuvėje ir turi prieigą prie sodos. Į indelį įberkite arbatinįšaukštelį sodos ir pusę šaukšto vandens. Gerai išmaišykite, kad gautųsi vienalytė, tiršta masė. Taip kaip ir su dantų pasta, taip ir su sodos mišiniu gerai įtrinkite įbrėžimus. Baigus, drėgnu skudurėliu nuvalykite ekraną nuo mišinio likučių.

Kaip atnaujinti subraižytus telefonų ekranus

ekrano subraižymus

Kaip pašalinti įbrėžimus

Sekantis būdas geras tiems, kas turi mažų vaikų ir naudojavaikiškus pabarstus (milteliai iššutimų sumažinimui). Paimkite vieną arbatinį šaukštelį miltelių ir sumaišykite su dviem arbatiniais šaukšteliais vandens. Maišykite, kol gausite tirštą, vienalytę masę. Naudokite mišinuką taip, kaip ir su ankščiau aprašytais receptais. Baigus procedūrą, jūsų telefono ekranas ženkliai atsinaujins.
Prieiname prie ketvirtojo būdo. Jei dažnai naudojatės automobiliu, šis variantas kaip tik jums. Reikia visiškai nedaugveidrodėlių plovimo priemonės. Užlašinkite kelis lašus valiklio ant servetėlės ir patrinkite telefono ekraną. Po to jis sužvilgės kaip naujas.
Paskutinis mūsų siūlomas patarimas, tinka visiems, nepriklausoma nuo profesijos ar kitos profesinės veiklos. Taialiejus. Jis padės grąžinti telefonui pirmykštį vaizdą, o ekrano įbrėžimus – panaikins ar bent sušvelnins iki minimumo. Užtenka užlašinti vieną lašą aliejaus ant piršto ir juo gerai ištrinkite telefono ekraną. Patikėkite – labai veiksminga priemonė.
Mes tikimės, kad jūs pasinaudosite šiais patarimais ir visada turėsite tvarkingus, gerai atrodančius prietaisus.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments