Kaip išsirinkti suknelę pirmam pasimatymui


0
Suknelę pirmam pasimatymui
Pirmasis pasimatymas: kaip rengtis
Suknelę moterims
Pirmojo pasimatymo apranga
Stilingi drabužiai
Ką rengtis einant į pasimatymą

Pirmasis pasimatymas – vienas iš momentų merginos gyvenime, sukeliančių jaudulį. Daugeliu atvejų, nuo jo priklausys būsimieji tarpusavio santykiai. Svarbūs keli faktoriai: apie ką kalbėti, kuria linkme nukreipti pokalbį ir kaip apsirengus, į šį pasimatymą nueiti. Moteriai, kuriai reikia iš šio pasimatymo gauti teigiamą efektą, į tai atsižvelgti reikia labai rimtai.
Suknelė pirmajam pasimatymui – reikalas šventas – juk tai moteriškumo ir švelnumo simbolis ir labai efektingas. Svarbu, nepersistengti su efektyvumu ir pademonstruoti kuklumą. Suknelės būna vakarinės, kokteilinės ir kasdieninės. Kasdieninės suknelės, kaip taisyklė, būna kuklios, ne ryškių spalvų ir labai patogios nešiojimui. Vakarinės suknelės labiau tinka romantinėms vakarienėms ar iškilmėms, o kokteilinės – vakarėliams, šventėms ir klubams. Pirmajam pasimatymui, geriau pasirinkti kuklią, malonių spalvinių tonų, suknelę.

Suknelę pirmam pasimatymui

Suknelę pirmam pasimatymui

Ką rengtis einant į pasimatymą

Jei merginos grakščios kojos, tai galima išsirinkti suknelę trumpesnę, bet laikantis stiliaus „kuklumas” . Krūtinė ir rankos turi būti uždaro tipo. Jei krūtinė įspūdinga, tai būtinai turi būti uždara, nes vaikinas neatitrauks nuo jos akių ir nebus įdomu su kuo kalbėti. Negili iškirptė ir trumpos rankovės, variantas neatmestinas, bet tada suknelės ilgis turėtų būti žemiau kelių. Galima sakyti, kad tai standartinė taisyklė – negalima atidaryti krūtinės, rankų ir kojų, vienu metu. Tai atrodys seksualiai, bet, kaip pirmam pasimatymui – vulgaru ir nepadoru.
Suknelės spalva taip pat labai svarbu. Moteriai, kuri kukli ir nemėgsta kreipti į save aplinkinių dėmesį, geriau rinktis tamsius, griežtus tonus. Švelniai ir atvirai natūrai, kaip taisyklė, puikiai tinka šilti šviesūs ar pasteliniai tonai. Tam, kad pabrėžti savo figūrą, geriau užsivilkti aptempiančią suknelę, kadangi joje mergina atrodys seksualiau. Tačiau, jei yra trūkumų figūroje, pavyzdžiui, pilvukas, tada geriau tiktų suknelė laisvo sukirpimo, kuri paslėps tam tikrus trūkumus.
Prie suknelės romantiniam pasimatymui, geriau pasirinkti aukštakulnius batelius ar aulinukus. Tai, žinoma, priklausys nuo oro sąlygų. O jei avalynės arsenalas nėra gausus, tai elementarūs laiveliai tiks prie bet kokios suknelės. Juodi aukštakulniai atrodys griežtai ir patraukliai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments