Kaip išsirinkti elektrinę avalynės džiovyklą


0

Elektrinė batų džiovykla – nepamainomas dalykas bet kuriuo metų laiku. Nepadžiūvę batai greitai praranda savo vaizdą, o taip pat gali būti peršalimo ligų priežastimi; juk drėgnuose batuose itin greitai sušąla kojos.Džiovinti batus ant radiatoriaus neetiška ir nehigieniška.
Optimalus režimas kaip odinei, taip ir zomšinei bei dirbtinos odos avalynei, 70˚C temperatūra. Apie temperatūrinius režimus turi būti parašyta džiovyklos pirkimo dokumentuose arba prietaiso techniniame pase. Jei temperatūra per aukšta, avalynė gali deformuotis, sutrūkinėti. Prie žemesnės temperatūros jūsų batams gręsią nedadžiūvimas.
Esant temperatūrai 70 laipsnių, pilnam išdžiūvimui reikia ne mažiau 5 valandų laiko; tai reikia turėti omeny, paliekant batus džiūti.
Renkantisbatų džiovyklą, atkreipkite dėmesį, iš kokių medžiagų pagaminti kaitinimo elementai. Elementai, pagaminti iškeramikos, pigesni, bet jų pirkti neverta. Keramika netolygiai prikaista, dėįl ko vienoje vietoje gali būti per karšta, kitoje – peršalta. Taigi, batai gali būti arba deformuoti, arba nedadžiūvę.

O kaip išsirinkti gerą, estetišką ir kokybišką batų džiovintuvą?

Batu dziovykle

Batų džiovyklos

Optimaliu šilumos laidininku skaitomas aliuminis. Kai kuriuose modeliuose, apart kaitinimo elementų, yra irultravioletinių spindulių skleidėjas. Pastarasis yra labai naudingas. uV spinduliai naikina mikrobus ir užkerta kelią nemaloniems avalynės kvapams. Tokia technologija užpatentuota rusų gamintojų, bet dažnai pasitaiko kiniškų padirbinių. Jei ant įpakavimo nėra pilnos instrukcijos rusų kalba – patartina tokio pirkinio atsisakyti.
Perkant, reikia patikrinti, ar gerai sutvirtintos visos prietaiso detalės. Supurtykite jį. Jei girdisi kažkur viduje barškėjimas, tokia džiovykla ilgai nebetarnaus. Didelę reikšmę turi plastikinių detalių kokybė. Patikrinti tai galima džiovyklą gerai paspaudus. Jei spaudimo metu plastikas linksta, tai pavojinga. Kaitinimo eigoje tokia plastmasė gali ir išsilydyti.
Egzistuoja taip vadinamos ir batųfenai – džiovyklos. Jos ganėtinai brangios, bet susitvarko su savo pareigomis greičiau, nei anksčiau minėtosios. Šiomis džiovyklomis džiovinant batus, galima greičiau juos ir perdžiovinti. Kad to išvengti, batus reikia tikrinti kas valandą.

Banggood Avalynės džiovyklos
Efektyvus džiovintuvai

Ebay.co.uk Batų džiovyklos
Avalynės džiovintuvas

Aliexpress avalynės džiovyklos
Skirti reguliariam avalynės džiovinimui


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments