Kaip užmaskuoti savo storumą, teisingai pasirinkus rūbus


0

Griežta dieta, fiziniai pratimai, teisinga mityba – visa tai padeda lieknėti ir išlaikyti gerą figūrą, bet jeigu tam nėra laiko ir sąlygų, tai galima visa tai protingai ir skoningai užmaskuoti aprangos ir aksesuarų prie jos, pagalba. Atidedam beformius daiktus į šalį. Mūsų tikslas- nukreipti dėmesį nuo trūkumų ir pritraukti žvilgsnį prie privalumų.
Tai kokie gi moteriško garderobo įrankiai gali vizualiai pakoreguoti figūrą?
• Sijonas – pieštukas – klasikinis būdas pamaskuoti kūno pilnumą. Tokie sijonai vizualiai patempia siluetą. Jo ilgis turi siekti kelių liniją arba būti dar ilgesnis. Geriau sijonas iš tankios medžiagos. O taip pat, sijonas- pieštukas, padaro apatinės figūros dalies kontūrus grakštesniais.
• Suknelės su kontrastiniais įdėklais šonuose, vizualiai pasiaurina figūrą ir priduoda lieknumo. Kaip dekoro elementai, gali būti faktūrinės detalės, spaudiniai. Kontrastiniai elementai šonuose taip pat lieknina figūrą vizualiai. Kuo daugiau spalvinių kontrastų tarp intarpų ir suknelės, tuo maksimalesnis efektas. Vizualiai talija susiaurėja, susidaro „saulės laikrodžio” iliuzija ir grakštesnė figūra.
• Suknelė „maksi” vizualiai ilgina siluetą. Geriau rinktis lokalios spalvos modelį. Tokia garderobo detalė, kaip vieno atspalvio, iš savęs vertikaliai juostuota medžiaga ilga suknelė- nepaneigiamas pasisekimas. Ji sudaro vientisą vertikalią, padaro figūrą ne tik plonesne, bet ir aukštesne. Tik čia jau kontrastiniai dekorai netiks; jie atvirkščiai- trumpins siluetą.
• Kelnės – bananai ar susiaurintos kelnės- geras sprendimas, paslepiant kojų storumą. Efektas bus stipresnis, jeigu kelnės bus pasiūtos iš lengvo, vieno atspalvio audinio, be jokių raštų, ornamentų ar dekorų; tačiau toks modelis tinka tik aukštaūgėms moterims. Žemaūgėms geriau klasikinės siaurėjančios kelnės su kantais. Toks fasonas aukština figūrą.
• „Nude” atspalvio bateliai sugeba sudaryti ilgų ir grakščių kojų įvaizdį. Dėka savo kūno spalvos, jie tarsi susilieja su odos tonu, sudarydami batų nebuvimo iliuziją. Be to, jie universalūs ir tinka prie įvairių drabužių tonų.

Kaip užmaskuoti savo storumą

Kaip užmaskuoti savo storumą

Kelios rekomendacijos apvalių formų moterims:
• Venkite horizontalių linijų jūsų aprangoje; jos vizualiai žemina ir storina vaizdą. Jeigu audinio struktūra išeina iš savęs juostelėmis, stenkitės, kad gaminys būtų pasiūtas vertikaliai, juostelių atžvilgiu. Žiūrint iš apačios į viršų ir atvirkščiai, siluetas vizualiai pasitempia.
• Naudokite originalius aksesuarus, masyvius, ryškius papuošalus. Aplinkiniai pirmą žvilgsnį kreips į juos, o ne į trūkumus, esančius figūroje.
• Nedėvėkite rūbų mažesnio dydžio; ankšta apranga tik dar labiau pabrėš jūsų apkūnias formas ir jūs jausite diskomfortą.
• Nenešiokite itin laisvų, maišo tipo rūbų. Nors jie ir pamaskuoja figūros pilnumą, bet nepanaikina apimties.
Atminkite, kad teisingai parinkti rūbai, avalynė, aksesuarai, pabrėš jūsų figūros grožį ir paslėps trūkumus. Geriau dėvėti tuos daiktus, kurie sudaro lieknumo, grakštumo iliuziją ir tuo pačiu, padaro jus patrauklia, pakelia jums nuotaiką ir pasitikėjimą savimi. Remiantis šiais patarimais, jūs būsite nepakartojama bet kuriuo gyvenimo etapu.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments