Kaip surasti skylutę pripučiamoje lovoje


0

Paskutiniu metu aukštos kokybės pripučiamos lovos laikomos įprasta padoria alternatyva. Tačiau skirtingai nuo tradicinės miegojimo lovos, pripučiamos lovos yra labiau pažeidžiamos: nedidelė skylutė ir oras išeis.
Jums reikės

  • plovimo priemonės
  • vandens
  • lopų rinkinys
  • žirklių
  • spirito
  • guminės medžiagos
  • klijų

Pripučiamas čiužinys

Pripučiamas čiužinys

Instrukcija

1 Apžiūrėkite pripučiamą lovą ir įsiklausykite: jeigu skylė didelė, visų pirmą, jis gerai matoma, o, visų antrą oras išeis triukšmingai, todėl bus labai lengva nustatyti vietą, kurioje čiužinio vietoje yra skylė.
2 Jeigu pripučiama lova prakiuro poilsiaujant, tuomet panardinkite ją artimiausiame vandens telkinyje (jūroje, ežere, upėje arba baseine): plonas oro srautas parodys pripučiamos lovos prakiurusias vietas, kurias reikės užlopyti. Ištraukite pripučiama čiužinį iš vandens ir pažymėkite prakiurimo vietą, norėdami nepamesti jos iš akiračio.
4 Namų sąlygomis panardinti, orą praleidžiančią lovą net ir nemėginkite: vanduo išsitaškys po visą vonios kambarį, o skylutės taip ir nesurasite. Suplakite skystą muilą arba skalbimo miltelius iki smulkių putų ir patepkite tas vietas, kuriose jūs įtariate, kad jos yra pažeistos. Dėl oro slėgio poveikio, kuris išeina iš pripučiamos lovos per skylutes, putų burbuliukai padidės. Tai ir yra pripučiamo čiužinio pažeidimo vieta. Išdžiovinkite čiužinį.
4 Išimkite iš rinkinio, kuris yra pridedamas prie pripučiamos lovos, lopą ir, jeigu yra būtina, iškirpkite reikalingos formos ir dydžio. Užklijuokite visas atsiradusias skylutes. Leiskite jiems išdžiūti.

Pripučiama sofa lova

Pripučiama sofa lova

5 Atlikite pakartotinį patikrinimą (panardinę į vandenį arba užtepę smulkias putas) ir įsitikinkite, kad skylučių daugiau nėra. Jeigu staiga vis tik pastebėjote naują prakiurusią vietą, o lopų daugiau nebėra, pasinaudokite, bet kokia gumą padengta medžiaga (pavyzdžiui, tai gali būti dviračio kamera) ir specialiais klijais, su kitu gumos paviršiumi, klijavimui. Nuvalykite paviršių spiritu, užtepkite ant jos klijų ir priklijuokite lopą.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments