Ką padovanoti mylimajai, Vasario 14 – sios proga


0

Ką padovanoti mylimajai, Vasario 14 – sios proga
Klasikinės dovanos
Praktiškos dovanos
Sertifikatai ir abonementai
Neįprastos dovanos
Romantinės dovanos

Kad išrinkti savo mylimajai išskirtinę dovanėlę Šventojo Valentino dienai, būtina išsiaiškinti, kas jai patinka labiausiai. Reikia nepamiršti jos pomėgių ir prioritetų, kad dovanėlė atitiktų jiems.
Norint tą dieną pradžiuginti savo moterį, galima išrinkti klasikinę dovanėlę arba kokią nors išskirtinę, originalią. Svarbu – iš visos širdies.

Klasikinės dovanos

Šiai kategorijai priklauso gėlės, saldainiai, kosmetikos rinkinukai, juvelyrinis papuošalas. Tokios dovanos, praktiškai, universalios ir tinkančios kiekvienam biudžetui. Pavyzdžiui, galima padovanoti auksinį papuošalą, o galima ir medinį medalioną ant odinio dirželio, kuris gali būti vertingesnis už pirmąjį.

Ką padovanoti mylimajai

Ką padovanoti mylimajai

Praktiškos dovanos

Į ši kategoriją patenka naujas mikseris, dulkių siurblys ar puodų rinkinys. Lai tai skamba ne visai romantiškai, bet, jei su šia moterimi kartu gyvenate, ji būtinai teigiamai įvertins tokį rūpestį. O jei dar prie to pridėsi puokštę nuostabių gėlių ir romantinę vakarienę – mylimoji tiesiog ištirps jūsų glėbyje.

Sertifikatai ir abonementai

Padovanoti mylimajai sertifikatą į jos mėgstamą apatinių rūbų ar kosmetikos parduotuvę – viena sėkmingiausių Valentino dienai skirtų dovanų. Taip galima įteikti abonementą į fitneso klubą, baseiną, SPA saloną… juo labiau, jei mergina buvo kažkada apie tai prasitarusi. Originalu būtų, jei, pasimokius iš video paskaitų, atliksite mylimajai masažą savo rankomis, romantinėje aplinkoje, namuose.

Neįprastos dovanos

Tokios dovanos patinka neeilinėms, ekstravagantiškoms panoms, laisvo skrydžio atstovėms. Vakarienė ant stogo, šuolis parašiutu, pasivažinėjimas šunų kinkiniu… visa tai nustebins jūsų išrinktąją ir išliks atmintyje ilgam.

Romantinės dovanos

Šiam tipui dovanų priklauso įvairūs puodeliai, pagalvėlės, magnetukai, pakabukai, su jūsų bendru atvaizdu. Taip pat tiks porinės apyrankės ir pan. Savo rankomis galima pasigaminti skrynelę „100 mano meilės priežasčių” ; kiekviena mergina bus nustebinta tokiu dėmesiu. Naktį galima į dangų iššauti širdelės formos fejerverką, jūsų meilės simbolį.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments