Ką padovanoti vestuvėse jaunavedžiams?


0

Vestuvės yra labai atsakingas momentas ne tik jaunavedžiams, bet ir svečiams. Iškilmių dieną priimta, kad visi pakviesti svečiai, remiantis senosiomis tradicijomis, įteikia jaunavedžiams reikalingus šeimyniniam gyvenimui daiktus ir, daugeliu atvejų – ganėtinai brangius. Po ritualo, kurio metu teikiamos dovanos, palinkėjimai, sveikinimai, visi kviečiami prie šventinio stalo ir prasideda puota.

Ką dovanoti jaunavedžiams

Daugelyje šiuolaikinių vestuvių, stengiamasi prisilaikyti senų vestuvinių tradicijų. Tokiu atveju, gavę kvietimus svečiai, pradeda iš anksto rūpintis, kokią dovaną išrinkti šventės kaltininkams. Universaliausia ir labiausiai paplitusia šiais laikais dovana, yra pinigai. Tokios dovanos, be abejo, nelieka neįvertintos teigiamai. Ir be to, įteikti pinigai šventiniuose vokuose, išsaugo anonimiškumą. Nieks nei iš svečių, nei jaunavedžiai, nesužinos, koks svečias kiek paaukojo ir nebus jokių apkalbų. Priėmus sprendimą dovanoti pinigus, ne verta susimąstyti apie tai, kad, gal būt, pasiturintiems jaunavedžiams pinigai, kaip dovana, nereikalingi. Patikėkite, vestuvės – labai daug išlaidų reikalaujantis renginys; ir daugelis jaunavedžių norėtų, kad jų išlaidos, skirtos iškilmėms, atsipirktų nors 50 – 70 procentų. Vyrauja nuomonė, kad svečiai, jaunesni už jaunavedžius, pinigus dovanoti neturėtų. Tačiau tai tik prietarų lygmuo, į kuriuos nelabai verta kreipti dėmesį. Nežinote, ką padovanoti jaunavedžiams vestuvių proga? Tada pasirinkite universalų variantą – vokelį su pinigais. Tai bus priimtina ir artimiems draugams, ir tolimesniems pažįstamiems.
Dovanos vestuvėms

Bet vis dėl to, jei nusprendėte, kad pinigai – banalu, bet norite įteikti rimtą, reikalingą dovaną, siūlome atkreipti dėmesį į baldus ir buitinę techniką. Tokia dovana gera, jei jaunavedžiams pasisekė pradėti savo šeimyninį gyvenimą naujame, atskirame bute. Šiuo atveju turės gerą vietą viskas: baldų elementai, smulki ir stambi buitinė technika, patalynė, org. technika ir taip toliau.
Turėkite omeny, kad baldai ir kai kuri buitinė technika, turėtų būti užsakoma, atsižvelgiant į būsto interjerą, kad ir spalvos, ir dizainas, ir dydis – atitiktų visiems reikalavimams. Jei jaunavedžiai kartais pageidautų, kad dovanojami būtų ne pinigai, tada būtų logiška, jei atsirastų atsakingas asmuo, kuris sudarytų sąrašą, kuris svečias, ką ruošiasi dovanoti. Tada būtų išvengta nemalonių situacijų, kada susikaupia daug vienodų daiktų. Nes po vestuvių jaunavedžiai turės daug ką išpardavinėti, kas irgi, procedūra ne iš maloniųjų.

Ką dar galima dovanoti vestuvių proga?

Tinkamos dovanos gali būti: multiviryklė, mikrobanginė krosnelė, virdulys, virtuviniai rakandai, pledas, gražus šviestuvas, blenderis, rankšluosčių rinkinys, pirties chalatų rinkinys, elektroninis grilius… Puikia dovana gali būti įspūdžiai, kuriuos patirtų jaunavedžiai nuo padovanotos romantinės kelionės, skrydžio oro balionu, ramus pasivaikščiojimas kalnuose, slidinėjimo bazė ir daugelis kitų atrakcijų.
Dažnai dovanotojai dovanoja originalias dovanas, kaip indą su drugeliais, akvariumus su egzotiškomis žuvelėmis, dekoratyvinius daiktus, pagamintus savomis rankomis. Beje, malonūs niekučiai gali būti gerais papildymais, prie pagrindinė dovanos. Prie tokių galima priskirti jaunųjų portretą, padarytą ant drobės, originalų foto rėmelį ar nuotraukų albumą.
Tikimės, kad mūsų patarimai ir rekomendacijos, padės jums. O tuo tarpu, mes dar pabandysime apsaugoti jus nuo to, ko ne vertėtų dovanoti jaunavedžiams, vestuvių proga.
Negalima dovanoti aštrių (duriančių, pjaunančių): peilių, šakučių, dekoratyvinių kardų. Negalima dovanoti laikrodžių, tuščių vazų. Vazas galima pridėti saldainių arba įpilti nors vandens. Negalima dovanoti veidrodžių, nes tai egoizmo ženklas. Kad santykiai nebūtų vėjavaikiški, nedovanokite kondicionierių ir ventiliatorių. Nedovanokite pernelyg trapių stiklinių ir krištolinių daiktų.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments