Du nepakartojami berėmiai Sony flagmanai pirmą kartą parodyti nuotraukose


0

Kinijos informacijos šaltiniai apipublikavo būsimųjų berėmių smartfonų Sony Xperia atvaizdus, nuogirdos apie kuriuos jau kelis kartus buvo girdimos internetiniuose portaluose.

Sony Xperia

Sony Xperia

Pirmasis smartfonas turi tradicinę Xperia stačiakampę formą, su vos užapvalintais kampais ir prie to, pagrindinės kameros moduliai išdėstyti labai nestandartiškai. Galinės plokštės spalva taip pat atrodo neįprastai – viršutinėje ir apatinėje dalyse matomos matinės zonos, o centras blizgantis.

Sony Xperia

Sony Xperia

Sony Xperia

Antrasis aparatas labiau panašus į daugelį flagmaniškų šių metų smartfonų – sudvejinta kamera sumontuota kairiajame viršutiniame kampe, ant galinės matinės sienelės. Žemiau matomas daktiloskopinis daviklis, kurio gali nebūti pirmajame smartfone, arba jis gali būti įmontuotas po displėjaus paviršiumi. Abu smartfonai turi po du garsiakalbius frontalinėje plokštėje. Manoma, kad aparatai turės 5,7 colio įstrižainės, 4K raiškos ekranus, vienkristalę Snapdragon 845 sistemą, 6 Gb operacinės atminties ir Android 8.0 OS. Smartfonų prezentacija laukiama CES arba MWC 2018 parodose.

Sony Xperia

Sony Xperia


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments