Internete pasirodė informacija, kad subflagmanas Xiaomi Jason, gali išeiti Mi6X vardu


0

Šis smartfonas neseniai apsišvietė GFXBench benčmarketo bazėje, kur buvo paviešintos visos jo pagrindinės charakteristikos.
Šaltinis tvirtina, kad Xiaomi Mi6X išeis rugpjūčio mėnesį, kaip atsakas Oppo ir Vivo aparatams, taip pat aprūpintais Snapdragon 660 procesoriais. Kaip alternatyva subflagmaniškam Qualcomm, numatomas savas Surge S2. To ar kito čipo panaudojimas priklausys nuo firminio sprendimo pasiruošimo. Planuojama Xiaomi Mi6X kaina – apie 1 999 juanių (283 JAV doleriai), kas, maždaug, ketvirčiu pigiau, nei flagmano Mi6, su tokia pat atminčių apimtimi.

Smartfonas Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi

Sprendžiant iš GFXBench bazės nepatvirtintos informacijos, naujovė gaus 6 Gb operacinės ir 64 Gb pagrindinės atminties, 5,1 colio FHD ekraną, o taip pat 12 ir 4 Mpi kameras, su padidinta pikselio apimtimi. Sprendžiant iš ekrano dydžio, Xiaomi Mi6X, labai artimas pagal gabaritus, pagrindiniam flagmanui. Todėl, pagal vizualinį tapatumą, daugumas pirkėjų priims jį, kaip „supaprastintą” Mi6 variantą.
A9 E-TRON naujas AUDI lyderis Tiesą sakant to ir reikėjo tikėtis. Visi artimiausi konkurentai…
Paviešintos naujojo flagmano Nokia 9…PanARMENIAN.net – Portalo FrAndroidžurnalistai sugebėjo pratestuoti naująjį flagmaną Nokia 9,…
Flagmanas Samsung Galaxy S8 nugalėjo…Yra žinoma, kad dalis naujų pavyzdinių išmaniųjų telefonų Galaxy S8…


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments